Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 26) 17.04.2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 52: | Linia 52: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE KOLEJKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#XXX|xxx]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|} | |||
==TABELA PO 26 KOLEJCE== | ==TABELA PO 26 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |
Wersja z 09:57, 1 kwi 2016
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 2:0 (1:0) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 16: 8 listopada 2015 (niedziela, godz. 12.45), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędzia główny: ??? (???) |
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów |
POZOSTAŁE MECZE KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2016 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
TABELA PO 26 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | xxx (A) | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | xxx (A) | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | xxx | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | xxx (B) | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | xxx (S) | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | xxx (S) | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | xxx (S) | 23 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |