Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 22) 20.03.2016: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SPRAWOZDANIE== | |||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]]<br>0:2 (0:1)''' | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]]<br>0:2 (0:1)''' |
Wersja z 10:58, 27 kwi 2016
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork 0:2 (0:1) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 22: 20 marca 2016 (niedziela, godz. 18.00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Tomasz Radkiewicz - Marcin Hankiewicz, Arkadiusz Śpiewak (Łódź) 0 : 1 Grzegorz Fonfara (34') /sam./ |
12. Wojciech Fabisiak
7. Marcin Sierczyński
5. Dimitar Vezalov 4'
10. Krzysztof Markowski
22. Žarko Udovičić
21. Jakub Wilk (46' 18. Jakub Arak)
29. Łukasz Matusiak
6. Grzegorz Fonfara (58' 14. Carles Martinez)
8. Robert Bartczak
19. Martin Pribula (83' 16. Dawid Ryndak)
9. Michał Fidziukiewicz
Trener: Artur Derbin
1. Oskar Pogorzelec
11. Adam Orłowicz
17. Łukasz Ganowicz
26. Bartosz Brodziński
7. Łukasz Uszalewski
21. Kamil Kuczak (90' 20. Kamil Nitkiewicz)
77. Sebastian Deja
10. Tomasz Swędrowski
5. Rafał Niziołek
6. Michał Szewczyk (90+2' 27. Piotr Madejski)
19. Maciej Kowalczyk (85' 8. Piotr Giel)
Trener: Andrzej Konwiński
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork |
POZOSTAŁE MECZE 22 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 18 marca 2016 | Wisła Płock | Miedź Legnica | 2 : 0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 19 marca 2016 | Chojniczanka Chojnice | Rozwój Katowice (b) | 1 : 3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 19 marca 2016 | Stomil Olsztyn | Bytovia Bytów | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 19 marca 2016 | Chrobry Głogów | Sandecja Nowy Sącz | 1 : 1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 19 marca 2016 | GKS Katowice | Pogoń Siedlce | 1 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 20 marca 2016 | Wigry Suwałki | Arka Gdynia | 0 : 1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 20 marca 2016 | Zawisza Bydgoszcz (s) | GKS Bełchatów (s) | 1 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | ---- 2016 | Dolcan Ząbki | Olimpia Grudziądz | 0 : 3 (wo) |
TABELA PO 22 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisła Płock (A) | 22 | 44 | 14 | 2 | 6 | 35 | 20 |
2 | Arka Gdynia (A) | 22 | 43 | 12 | 7 | 3 | 39 | 25 |
3 | Zawisza Bydgoszcz (s) | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 40 | 28 |
4 | Zagłębie Sosnowiec (b) | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 37 | 34 |
5 | Stomil Olsztyn | 22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 24 | 25 |
6 | GKS Katowice | 22 | 33 | 10 | 3 | 9 | 28 | 23 |
7 | Chrobry Głogów | 22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 27 | 20 |
8 | GKS Bełchatów (s) | 22 | 31 | 8 | 7 | 7 | 23 | 22 |
9 | Bytovia Bytów | 22 | 29 | 6 | 11 | 5 | 29 | 29 |
10 | Sandecja Nowy Sącz | 22 | 28 | 7 | 7 | 8 | 30 | 30 |
11 | Miedź Legnica | 22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 29 | 32 |
12 | Chojniczanka Chojnice | 22 | 26 | 8 | 2 | 12 | 25 | 35 |
13 | MKS Kluczbork (b) | 22 | 24 | 6 | 6 | 10 | 23 | 38 |
14 | Pogoń Siedlce | 22 | 24 | 6 | 6 | 10 | 19 | 31 |
15 | Rozwój Katowice (b) (B) | 22 | 23 | 7 | 2 | 13 | 24 | 36 |
16 | Wigry Suwałki (S) | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 22 | 23 |
17 | Olimpia Grudziądz (S) | 22 | 21 | 5 | 6 | 11 | 20 | 29 |
18 | Dolcan Ząbki (S) | 22 | 30 | 8 | 6 | 8 | 37 | 31 |
Po rundzie jesiennej z rozgrywek wycofał się klub Dolcan Ząbki.
Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK