Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 17) 05.12.2015: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 150: | Linia 150: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] (A) | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] (A) | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''17''' | |||
| ALIGN=center|'''30''' | |||
| ALIGN=center|'''9''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''5''' | |||
| ALIGN=center|'''30''' | |||
| ALIGN=center|'''26''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ZAWISZA BYDOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BYTOVIA BYTÓW|Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] (B) | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] (S) | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] (S) | ||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (S) | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] |
Wersja z 06:59, 19 lip 2016
SPRAWOZDANIE
Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Sosnowiec 6:1 (4:1) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 17: 5 grudnia 2015 (sobota, godz. 16.00), Bydgoszcz, Stadion ???, (widzów: 1.023) Sędziowie: Marek Opaliński (Lubin) - Adam Kupsik (Poznań), Artur Załęczny (Lubin) 1 : 0 Kamil Drygas (09') |
1. Łukasz Sapela
28. Sebastian Kamiński
32. Łukasz Nawotczyński
2. Piotr Stawarczyk
4. Krzysztof Nykiel
7. Jakub Smektała
11. Wasił Panajotow (79' 22. Daniel Włosiński 89' )
21. Maciej Kona (73' 6. Giorgi Alawerdaszwili)
14. Kamil Drygas
13. Sylwester Patejuk (66' 23. Jakub Łukowski 66' )
20. Szymon Lewicki
Trener: Maciej Bartoszek
12. Wojciech Fabisiak
7.Marcin Sierczyński 66'
4. Łukasz Sołowiej 8'
10. Krzysztof Markowski
22. Žarko Udovičić
21. Jakub Wilk (46' 16. Dawid Ryndak)
29. Łukasz Matusiak
17. Sebastian Dudek
6. Grzegorz Fonfara (11' 30. Konrad Budek)
19. Martin Pribula (82' 11. Patryk Mularczyk)
9. Michał Fidziukiewicz
Trener: Artur Derbin
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz |
POZOSTAŁE MECZE 17 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 14 listopada 2015 | Olimpia Grudziądz | Wigry Suwałki | 0 : 2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 14 listopada 2015 | Rozwój Katowice (b) | Sandecja Nowy Sącz | 2 : 0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 14 listopada 2015 | Bytovia Bytów | GKS Bełchatów (s) | 2 : 2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 14 listopada 2015 | Stomil Olsztyn | Miedź Legnica | 0 : 1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 14 listopada 2015 | Chojniczanka Chojnice | Pogoń Siedlce | 1 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 14 listopada 2015 | Dolcan Ząbki | MKS Kluczbork (b) | 1 : 1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 15 listopada 2015 | Chrobry Głogów | Arka Gdynia | 0 : 1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 13 listopada 2015 | Wisła Płock | GKS Bełchatów (s) | 2 : 0 (1:0) |
TABELA PO 17 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisła Płock (A) | 17 | 34 | 11 | 1 | 5 | 25 | 15 |
2 | Arka Gdynia (A) | 17 | 32 | 9 | 5 | 3 | 28 | 19 |
3 | Zagłębie Sosnowiec | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 30 | 26 |
4 | Stomil Olsztyn | 17 | 28 | 8 | 4 | 5 | 20 | 20 |
5 | Dolcan Ząbki | 17 | 27 | 7 | 6 | 4 | 28 | 17 |
6 | Zawisza Bydgoszcz | 17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 34 | 25 |
7 | Chrobry Głogów | 17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 18 | 15 |
8 | GKS Katowice | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 23 | 18 |
9 | GKS Bełchatów | 17 | 24 | 6 | 6 | 5 | 17 | 18 |
10 | Miedź Legnica | 17 | 23 | 6 | 5 | 6 | 23 | 23 |
11 | MKS Kluczbork | 17 | 21 | 5 | 6 | 6 | 19 | 27 |
12 | Sandecja Nowy Sącz | 17 | 21 | 5 | 6 | 6 | 25 | 26 |
13 | Bytovia Bytów | 17 | 20 | 4 | 8 | 5 | 25 | 27 |
14 | Chojniczanka Chojnice | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 21 | 30 |
15 | Pogoń Siedlce (B) | 17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 17 | 23 |
16 | Wigry Suwałki (S) | 17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 19 | 18 |
17 | Rozwój Katowice (S) | 17 | 17 | 5 | 2 | 10 | 17 | 27 |
18 | Olimpia Grudziądz (S) | 17 | 10 | 2 | 4 | 11 | 12 | 27 |