Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 11) 03.10.2015: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 52: | Linia 52: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE KOLEJKI== | ==POZOSTAŁE MECZE 11 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 65: | Linia 65: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[2 października]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
Linia 73: | Linia 89: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[3 października]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | ||
Linia 81: | Linia 97: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[3 października]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
Linia 89: | Linia 105: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[3 października]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
Linia 105: | Linia 113: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[3 października]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[3 października]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
Linia 121: | Linia 121: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[4 października]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (1: | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 11 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 144: | Linia 144: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAWISZA BYDGOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] (s)] (A) | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] (b)''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS KATOWICE|GKS Katowice]] (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (S) | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] (b) (S) | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 10:11, 20 lip 2016
SPRAWOZDANIE
Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:1) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 2: 3 października 2015 (sobota, godz. 15:00), Miejscowość, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Marcin Szczerbowicz - Piotr Kurt, Marcin Adamski (Olsztyn) 0 : 1 Dawid Ryndak (28') |
1. Bartosz Soliński
24. Raul Gonzalez
5. Łukasz Kopczyk
2. Robert Menzel 34'
18. Łukasz Winiarczyk
10. Robert Tkocz (81' 7. Adam Czerkas)
8. Kamil Cholerzyński 90+3'
27. Michał Gałecki 48' (60' 17. Wojciech Król)
9. Tomasz Wróbel
21. Patryk Kun 25' (60' 19. Joshua Balogun Kayode)
25. Filip Kozłowski 75'
Trener: Mirosław Smyła
12. Wojciech Fabisiak
7. Marcin Sierczyński
4. Łukasz Sołowiej
10. Krzysztof Markowski
22. Žarko Udovičić
16. Dawid Ryndak
29. Łukasz Matusiak 18'
17. Sebastian Dudek (88' 8. Tomasz Szatan)
27. Przemysław Mizgała (60' 6. Grzegorz Fonfara)
19. Martin Pribula
18. Jakub Arak (75' 87. Adrian Paluchowski)
Trener: Artur Derbin
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice |
POZOSTAŁE MECZE 11 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 2 października 2015 | Olimpia Grudziądz | Arka Gdynia | 1 : 2 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 2 października 2015 | Dolcan Ząbki | Chrobry Głogów | 1 : 1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 2 października 2015 | Miedź Legnica | Wigry Suwałki | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 3 października 2015 | GKS Bełchatów (s) | Pogoń Siedlce | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 3 października 2015 | Sandecja Nowy Sącz | MKS Kluczbork (b) | 1 : 2 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 3 października 2015 | Bytovia Bytów | GKS Bełchatów (s) | 0 : 3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 3 października 2015 | Chojniczanka Chojnice | Zawisza Bydgoszcz (s) | 0 : 2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 4 października 2015 | Stomil Olsztyn | Wisła Płock | 1 : 1 (1:0) |
TABELA PO 11 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zawisza Bydgoszcz (s)] (A) | 11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 25 | 14 |
2 | Dolcan Ząbki (A) | 11 | 20 | 5 | 5 | 1 | 18 | 9 |
3 | Arka Gdynia | 11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 16 | 31 |
4 | Wisła Płock | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 15 | 11 |
5 | Zagłębie Sosnowiec (b) | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 18 | 13 |
6 | Stomil Olsztyn | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 13 | 13 |
7 | GKS Bełchatów (s) | 11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 10 | 10 |
8 | Chrobry Głogów | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 12 | 10 |
9 | Bytovia Bytów | 11 | 14 | 3 | 5 | 3 | 18 | 18 |
10 | Chojniczanka Chojnice | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 13 | 20 |
11 | Miedź Legnica | 11 | 13 | 3 | 4 | 5 | 12 | 17 |
12 | MKS Kluczbork (b) | 11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 14 | 21 |
13 | Pogoń Siedlce | 11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 12 | 16 |
14 | Sandecja Nowy Sącz | 11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 21 | 21 |
15 | GKS Katowice (B) | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 16 | 14 |
16 | Wigry Suwałki (S) | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 13 | 12 |
17 | Olimpia Grudziądz (S) | 11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 11 | 16 |
18 | Rozwój Katowice (b) (S) | 11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 9 | 18 |
Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK