Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 11) 03.10.2015: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 62: | Linia 62: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[2 października]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:1) | |||
|- | |- | ||
Linia 86: | Linia 102: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) | ||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:2) | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
Linia 102: | Linia 110: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' (0:1) | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 122: | Linia 122: | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[4 października]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (1: | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
Wersja z 06:21, 19 lip 2016
SPRAWOZDANIE
Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:1) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 2: 3 października 2015 (sobota, godz. 15:00), Miejscowość, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Marcin Szczerbowicz - Piotr Kurt, Marcin Adamski (Olsztyn) 0 : 1 Dawid Ryndak (28') |
1. Bartosz Soliński
24. Raul Gonzalez
5. Łukasz Kopczyk
2. Robert Menzel 34'
18. Łukasz Winiarczyk
10. Robert Tkocz (81' 7. Adam Czerkas)
8. Kamil Cholerzyński 90+3'
27. Michał Gałecki 48' (60' 17. Wojciech Król)
9. Tomasz Wróbel
21. Patryk Kun 25' (60' 19. Joshua Balogun Kayode)
25. Filip Kozłowski 75'
Trener: Mirosław Smyła
12. Wojciech Fabisiak
7. Marcin Sierczyński
4. Łukasz Sołowiej
10. Krzysztof Markowski
22. Žarko Udovičić
16. Dawid Ryndak
29. Łukasz Matusiak 18'
17. Sebastian Dudek (88' 8. Tomasz Szatan)
27. Przemysław Mizgała (60' 6. Grzegorz Fonfara)
19. Martin Pribula
18. Jakub Arak (75' 87. Adrian Paluchowski)
Trener: Artur Derbin
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice |
POZOSTAŁE MECZE 11 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 2 października 2015 | Olimpia Grudziądz | Arka Gdynia | 1 : 2 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 2 października 2015 | Dolcan Ząbki | Chrobry Głogów | 1 : 1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 2 października 2015 | Miedź Legnica | Wigry Suwałki | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 3 października 2015 | GKS Bełchatów (s) | Pogoń Siedlce | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 3 października 2015 | Sandecja Nowy Sącz | MKS Kluczbork (b) | 1 : 2 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 3 października 2015 | Bytovia Bytów | GKS Bełchatów (s) | 0 : 3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 3 października 2015 | Chojniczanka Chojnice | Zawisza Bydgoszcz (s) | 0 : 2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 4 października 2015 | Stomil Olsztyn | Wisła Płock | 1 : 1 (1:0) |
TABELA PO 11 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (B) | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
1. Zawisza Bydgoszcz 11 21 6 3 2 25-14
2. Arka Gdynia 11 19 5 4 2 16-13
3. Wisła Płock 11 19 6 1 4 15-11
4. Zagłębie Sosnowiec 11 18 5 3 3 18-13
5. Stomil Olsztyn 11 18 5 3 3 13-13
6. GKS Bełchatów 11 16 4 4 3 10-10
7. Chrobry Głogów 11 15 4 3 4 12-10
8. Bytovia Bytów 11 14 3 5 3 18-18
9. Chojniczanka Chojnice 11 14 4 2 5 13-20
10. Miedź Legnica 11 13 3 4 4 12-17
11. MKS Kluczbork 11 13 3 4 4 14-21
12. Pogoń Siedlce 11 13 3 4 4 12-16
13. Sandecja Nowy Sącz 11 13 3 4 4 21-21
14. GKS Katowice 11 13 4 1 6 16-14
15. Wigry Suwałki 11 12 3 3 5 13-12
16. Olimpia Grudziądz 11 9 2 3 6 11-16
17. Rozwój Katowice 11 8 2 2 7 9-18
18. Dolcan Ząbki 11 20 5 5 1 18-9