Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 09) 19.09.2015: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 10 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SPRAWOZDANIE== | ==SPRAWOZDANIE== | ||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Rywale| | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#Sandecja Nowy Sącz|Sandecja Nowy Sącz]] - [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]<br>3:3 (1:1)''' | ||
|- | |||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Sezon 2015/2016]] - I Liga (2 poz.) - Kolejka 2: [[ | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Sezon 2015/2016]] - I Liga (2 poz.) - Kolejka 2: [[19 września]] [[2015]] (sobota, godz. 18:00), '''Miejscowość''', '''Stadion ???''', (widzów: ???) | ||
----- | ----- | ||
Sędzia główny: | Sędzia główny: Kornel Paszkiewicz (Wrocław) | ||
----- | ----- | ||
{{gol}} '''0 : 1''' [[ | {{gol}} '''0 :1''' [[Dawid Ryndak]] (7')<br> | ||
{{gol}} '''1 :1''' Arkadiusz Aleksander (20')<br> | |||
{{gol}} '''2 :1''' Arkadiusz Aleksander (53') /karny/<br> | |||
{{gol}} '''3 :1''' Mateusz Bartków (65')<br> | |||
{{gol}} '''3 :2''' [[Jakub Arak]] (68')<br> | |||
{{gol}} '''3 :3''' [[Jakub Arak]] (79')<br> | |||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[???|''' | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[???|'''Sandecja Nowy Sącz''']] | ||
----- | ----- | ||
1. Marek Kozioł<br> | |||
20. Adrian Danek (63' 22. Mateusz Bartków)<br> | |||
5. Dawid Szufryn<br> | |||
4. Przemysław Szarek<br> | |||
8. Maciej Małkowski<br> | |||
21. Bartosz Sobotka<br> | |||
7. Grzegorz Baran 56' {{Zk}}<br> | |||
33. Bartłomiej Kasprzak (46' 44. Josef Ctvrtnicek)<br> | |||
11. Matej Nather<br> | |||
37. Bartłomiej Dudzic<br> | |||
9. Arkadiusz Aleksander 38' {{Zk}} (73' 23. Ołeksandr Tarasenko)<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: Robert Kasperczyk | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
[[ | 12. [[Wojciech Fabisiak]]<br> | ||
[[ | 7. [[Marcin Sierczyński]]<br> | ||
[[ | 10. [[Krzysztof Markowski]]<br> | ||
[[ | 30. [[Konrad Budek]]<br> | ||
[[ | 2. [[Jovan Ninković]]<br> | ||
[[ | 16. [[Dawid Ryndak]]<br> | ||
[[ | 29. [[Łukasz Matusiak]]<br> | ||
[[ | 17. [[Sebastian Dudek]]<br> | ||
[[ | 8. [[Tomasz Szatan]] (69' 9. [[Michał Fidziukiewicz]])<br> | ||
[[ | 19. [[Martin Pribula]]<br> | ||
[[ | 18. [[Jakub Arak]]<br> | ||
----- | ----- | ||
Trener: [[ | Trener: [[Artur Derbin]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 49: | Linia 56: | ||
|- | |- | ||
|[[???|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - | |[[???|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz''']] | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE KOLEJKI== | ==POZOSTAŁE MECZE 9 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 65: | Linia 72: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 września]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 września]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 września]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 września]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] (b) | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 września]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAWISZA BYDGOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] (s) | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 września]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 września]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (0:0) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO 9 KOLEJCE== | |||
==TABELA PO | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 167: | Linia 151: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] (A) | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]](A) | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAWISZA BYDGOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] (s) | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] (b)'''] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS KATOWICE|GKS Katowice]] (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) (S) | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (S) | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] (b) | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 10:10, 20 lip 2016
SPRAWOZDANIE
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec 3:3 (1:1) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 2: 19 września 2015 (sobota, godz. 18:00), Miejscowość, Stadion ???, (widzów: ???) Sędzia główny: Kornel Paszkiewicz (Wrocław) 0 :1 Dawid Ryndak (7')
|
1. Marek Kozioł
20. Adrian Danek (63' 22. Mateusz Bartków)
5. Dawid Szufryn
4. Przemysław Szarek
8. Maciej Małkowski
21. Bartosz Sobotka
7. Grzegorz Baran 56'
33. Bartłomiej Kasprzak (46' 44. Josef Ctvrtnicek)
11. Matej Nather
37. Bartłomiej Dudzic
9. Arkadiusz Aleksander 38' (73' 23. Ołeksandr Tarasenko)
Trener: Robert Kasperczyk
12. Wojciech Fabisiak
7. Marcin Sierczyński
10. Krzysztof Markowski
30. Konrad Budek
2. Jovan Ninković
16. Dawid Ryndak
29. Łukasz Matusiak
17. Sebastian Dudek
8. Tomasz Szatan (69' 9. Michał Fidziukiewicz)
19. Martin Pribula
18. Jakub Arak
Trener: Artur Derbin
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz |
POZOSTAŁE MECZE 9 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 20 września 2015 | Pogoń Siedlce | Wigry Suwałki | 1 : 0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 20 września 2015 | Miedź Legnica | MKS Kluczbork (b) | 4 : 1 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 18 września 2015 | GKS Bełchatów (s) | Arka Gdynia | 1 : 1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 19 września 2015 | Olimpia Grudziądz | GKS Katowice | 1 : 0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 19 września 2015 | Rozwój Katowice (b) | Wisła Płock | 2 : 1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 20 września 2015 | Bytovia Bytów | Zawisza Bydgoszcz (s) | 2 : 2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 20 września 2015 | Stomil Olsztyn | Chrobry Głogów | 2 : 1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 20 września 2015 | Chojniczanka Chojnice | Dolcan Ząbki | 1 : 1 (0:0) |
TABELA PO 9 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stomil Olsztyn (A) | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 12 | 9 |
9 | Dolcan Ząbki(A) | 2 | 16 | 4 | 4 | 1 | 16 | 8 |
3 | Zawisza Bydgoszcz (s) | 9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 20 | 14 |
4 | Wisła Płock | 9 | 15 | 5 | 0 | 4 | 12 | 9 |
5 | GKS Bełchatów (s) | 9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 10 | 10 |
6 | Bytovia Bytów | 9 | 14 | 3 | 5 | 1 | 17 | 13 |
7 | Zagłębie Sosnowiec (b)] | 9 | 14 | 4 | 2 | 4 | 17 | 23 |
8 | Chrobry Głogów | 9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 11 | 8 |
9 | Sandecja Nowy Sącz | 9 | 13 | 3 | 4 | 2 | 19 | 17 |
10 | Arka Gdynia | 9 | 13 | 3 | 4 | 2 | 12 | 11 |
11 | Chojniczanka Chojnice | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 12 | 18 |
12 | Pogoń Siedlce | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 11 | 15 |
13 | Miedź Legnica] | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 11 | 16 |
14 | Wigry Suwałki | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 13 | 11 |
15 | GKS Katowice (B) | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 11 | 12 |
16 | MKS Kluczbork (b) (S) | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 12 | 20 |
17 | Olimpia Grudziądz (S) | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 10 | 14 |
18 | Rozwój Katowice (b) | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 7 | 15 |
Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK