Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 02) 08.08.2015: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 141: | Linia 141: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]] (A) | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
Linia 149: | Linia 149: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] (A) | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
Linia 165: | Linia 165: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
Linia 172: | Linia 172: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
Linia 185: | Linia 185: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
Linia 204: | Linia 204: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
Linia 215: | Linia 215: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
Linia 227: | Linia 227: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|'''9''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] (b)''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
Linia 241: | Linia 252: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
Linia 252: | Linia 263: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] (b) | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] (b) | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
Linia 263: | Linia 274: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
Linia 274: | Linia 285: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 284: | Linia 295: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
|- | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ZAWISZA BYDGOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] (s) | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAWISZA BYDGOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] (s),(B) | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 295: | Linia 306: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
|-BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] ( | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] (S) | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 307: | Linia 318: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|[[OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (S) | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] (S) | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 318: | Linia 329: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|[[POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] (S) | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] (S) | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 327: | Linia 338: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
|} | |||
'''''Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 10:07, 20 lip 2016
SPRAWOZDANIE
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:1) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 2: 8 sierpnia 2015 (sobota, godz. 18.00), Katowice, Stadion GKS Katowice, (widzów: ???) Sędziowie: Tomasz Radkiewicz (Łódź) - Marcin Lisowski, Maciej Majewski 0 : 1 Konrad Budek (24') |
1. Rafał Dobroliński
4. Alan Czerwiński
27. Mateusz Kamiński
29. Adrian Jurkowski
2. Rafał Pietrzak
8. Maciej Bębenek (46' 33. Adrian Frańczak)
23. Łukasz Pielorz
28. Povilas Leimonas (82' 37. Wojciech Trochim)
25. Filip Burkhardt
19. Paweł Szołtys (62' 99. Daniel Ciechański)
7. Grzegorz Goncerz
Trener: Piotr Piekarczyk
1. Szymon Gąsiński
7. Marcin Sierczyński
30. Konrad Budek
10. Krzysztof Markowski
2. Jovan Ninković
16. Dawid Ryndak
29. Łukasz Matusiak
17. Sebastian Dudek (84' 6. Grzegorz Fonfara)
27. Przemysław Mizgała (72' 20. Tomasz Margol)
19. Martin Pribula
9. Michał Fidziukiewicz (82' 18. Jakub Arak)
Trener: Artur Derbin
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice |
POZOSTAŁE MECZE 2 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 8 sierpnia 2016 | Bytovia Bytów | Olimpia Grudziądz | 2 : 2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 8 sierpnia 2016 | Stomil Olsztyn | Sandecja Nowy Sącz | 2 : 2 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 8 sierpnia 2016 | Chrobry Głogów | Pogoń Siedlce | 1 : 1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 8 sierpnia 2016 | Zawisza Bydgoszcz (s) | MKS Kluczbork (b) | 2 : 3 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 8 sierpnia 2016 | GKS Bełchatów (s) | Chojniczanka Chojnice | 2 : 1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 8 sierpnia 2016 | Miedź Legnica | Dolcan Ząbki | 1 : 1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 9 sierpnia 2016 | Wigry Suwałki | Rozwój Katowice (b) | 4 : 0 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | 9 sierpnia 2016 | Wisła Płock | Arka Gdynia | 0 : 2 (0:1) |
TABELA PO 2 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dolcan Ząbki (A) | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 |
2 | Arka Gdynia (A) | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 |
3 | Chrobry Głogów | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 |
4 | Bytovia Bytów | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 |
5 | Stomil Olsztyn | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 |
6 | Wigry Suwałki | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 |
7 | GKS Katowice | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 |
8 | Wisła Płock | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 |
9 | Zagłębie Sosnowiec (b) | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
10 | GKS Bełchatów (s) | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 |
11 | MKS Kluczbork (b) | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 |
12 | Rozwój Katowice (b) | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 |
13 | Miedź Legnica | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 |
14 | Chojniczanka Chojnice | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 |
15 | Zawisza Bydgoszcz (s),(B) | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 |
16 | Sandecja Nowy Sącz (S) | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 |
17 | Olimpia Grudziądz (S) | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 |
18 | Pogoń Siedlce (S) | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 |
Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK