Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (06): Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 59: | Linia 59: | ||
Gole: '''0:1 (38' Arak)''', 1:1 (90' Reiman), widzów: 2.000<br> | Gole: '''0:1 (38' Arak)''', 1:1 (90' Reiman), widzów: 2.000<br> | ||
Skład: Matracki - Sierczyński-ŻK, Jarczyk, Markowski, Kursa, Ryndak (69' Tylec), Matusiak, Dudek (81' Zalewski), T. Szatan, Wrzesień-ŻK, Arak-ŻK (69' Giel) | Skład: Matracki - Sierczyński-ŻK, Jarczyk, Markowski, Kursa, Ryndak (69' Tylec), Matusiak, Dudek (81' Zalewski), T. Szatan, Wrzesień-ŻK, Arak-ŻK (69' Giel) | ||
==TABELA PO 5 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (B) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ENERGETYK ROW RYBNIK|Energetyk ROW Rybnik]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL STALOWA WOLA|Stal Stalowa Wola]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL MIELEC|Stal Mielec]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI|Błękitni Stargard Szczeciński]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RAKÓW CZĘSTOCHOWA|Raków Częstochowa]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SIARKA TARNOBRZEG|Siarka Tarnobrzeg]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#NADWIŚLAN GÓRA|Nadwiślan Góra]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LEGIONOVIA LEGIONOWO|Legionovia Legionowo]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OKOCIMSKI BRZESKO|Okocimski Brzesko]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WISŁA PUŁAWY|Wisła Puławy]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#KOTWICA KOŁOBRZEG|Kotwica Kołobrzeg]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LIMANOVIA LIMANOWA|Limanovia Limanowa]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GÓRNIK WAŁBRZYCH|Górnik Wałbrzych]] | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 17:47, 20 cze 2015
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 - (Kolejka 06)
Nazwa Klubu - Zagłębie Sosnowiec ?:? (?:?) |
---|
Sezon 2014/2015 - II Liga (3 poz.) - Kolejka 6: 30 sierpnia 2014 (??, godz. 17.00), Częstochowa, Stadion ???, (widzów: 2.000) Sędzia główny: ??? (???) 0 : 1 Jakub Arak (38') |
1. Przemysław Wróbel
16. Mariusz Holik 52' (75' 13. Tomasz Pełka 79' )
2. Adrian Pluta
5. Daniel
20. Przemysław Mońka
11. Dariusz Pawlusiński 49'
4. Wojciech Reiman
10. Łukasz Kmieć (58' 18. Diogo)
14. Robert Brzęczek (76' 6. Patryk Serafin)
29. Joshua Balogun (58' 19. Adrian Kural)
9. Artur Pląskowski
Trener: Jerzy Brzęczek
22. Mateusz Matracki
7. Marcin Sierczyński 45'
19. Sławomir Jarczyk
10. Krzysztof Markowski
3. Radosław Kursa
16. Dawid Ryndak (69' 23. Hubert Tylec)
29. Łukasz Matusiak
17. Sebastian Dudek (81' 25. Kamil Zalewski)
8. Tomasz Szatan
9. Mateusz Wrzesień
18. Jakub Arak 62' (69' 88. Piotr Giel)
Trener: Mirosław Smyła
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - ??? |
- 30.08.2014 r., Raków Częstochowa - Zagłębie 1:1
Gole: 0:1 (38' Arak), 1:1 (90' Reiman), widzów: 2.000
Skład: Matracki - Sierczyński-ŻK, Jarczyk, Markowski, Kursa, Ryndak (69' Tylec), Matusiak, Dudek (81' Zalewski), T. Szatan, Wrzesień-ŻK, Arak-ŻK (69' Giel)
TABELA PO 5 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? (A) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? (B) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice Energetyk ROW Rybnik Stal Stalowa Wola MKS Kluczbork Stal Mielec Błękitni Stargard Szczeciński Raków Częstochowa Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków Nadwiślan Góra Legionovia Legionowo Okocimski Brzesko Puszcza Niepołomice Wisła Puławy Kotwica Kołobrzeg Limanovia Limanowa Górnik Wałbrzych