Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (03): Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)]] - [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Sezon 2014/2015]] - '''(Kolejka 03)''' | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)]] - [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Sezon 2014/2015]] - '''(Kolejka 03)''' | ||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OKOCIMSKI BRZESKO|Okocimski Brzesko]] | |||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
Linia 59: | Linia 61: | ||
Gole: 0:1 (3' Garzeł), 0:2 (10' Dziadzio), widzów: 1.200<br> | Gole: 0:1 (3' Garzeł), 0:2 (10' Dziadzio), widzów: 1.200<br> | ||
Skład: Matracki - Sierczyński, Markowski, Kursa, Farkas (63' Kutarba), Wrzesień, Matusiak-ŻK, Dudek, Mizgała (46' T. Szatan), Kozak (76' Arak), Tumicz (46' Giel-ŻK) | Skład: Matracki - Sierczyński, Markowski, Kursa, Farkas (63' Kutarba), Wrzesień, Matusiak-ŻK, Dudek, Mizgała (46' T. Szatan), Kozak (76' Arak), Tumicz (46' Giel-ŻK) | ||
==TABELA PO 3 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (B) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ENERGETYK ROW RYBNIK|Energetyk ROW Rybnik]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL STALOWA WOLA|Stal Stalowa Wola]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL MIELEC|Stal Mielec]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI|Błękitni Stargard Szczeciński]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RAKÓW CZĘSTOCHOWA|Raków Częstochowa]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SIARKA TARNOBRZEG|Siarka Tarnobrzeg]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#NADWIŚLAN GÓRA|Nadwiślan Góra]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LEGIONOVIA LEGIONOWO|Legionovia Legionowo]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OKOCIMSKI BRZESKO|Okocimski Brzesko]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WISŁA PUŁAWY|Wisła Puławy]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#KOTWICA KOŁOBRZEG|Kotwica Kołobrzeg]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LIMANOVIA LIMANOWA|Limanovia Limanowa]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GÓRNIK WAŁBRZYCH|Górnik Wałbrzych]] | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 21:13, 16 cze 2015
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 - (Kolejka 03)
Zagłębie Sosnowiec - Nazwa Klubu 0:2 (0:2) |
---|
Sezon 2014/2015 - II Liga (3 poz.) - Kolejka ?: 16 sierpnia 2014 (??, godz. 18.00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Kamil Waskowski - Maciej Cebulski, Robert Pawlicki (Poznań) |
22. Mateusz Matracki
7. Marcin Sierczyński
10. Krzysztof Markowski
3. Radosław Kursa
24. Michal Farkaš (63' 4. Daniel Kutarba)
9. Mateusz Wrzesień
29. Łukasz Matusiak 83'
17. Sebastian Dudek
27. Przemysław Mizgała (46' 8. Tomasz Szatan)
77. Miłosz Kozak (76' 18. Jakub Arak)
31. Łukasz Tumicz (46' 88. Piotr Giel 69' )
Trener: Mirosław Smyła
96. Robert Błąkała
4. Mateusz Wawryka
23. Radosław Jacek
20. Arkadiusz Garzeł
2. Mateusz Kasprzyk
13. Sani Abubakar (64' 11. Jurij Hłuszko 66' )
18. Arkadiusz Lewiński 69' (79' 7. Taras Jaworśkyj)
21. Arkadiusz Ryś
16. Paweł Pyciak
9. Kamil Białkowski (74' 17. Patryk Bryła 75' )
6. Wojciech Dziadzio
Trener: Dariusz Siekliński
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - ??? |
- 16.08.2014 r., Zagłębie - Okocimski Brzesko 0:2
Gole: 0:1 (3' Garzeł), 0:2 (10' Dziadzio), widzów: 1.200
Skład: Matracki - Sierczyński, Markowski, Kursa, Farkas (63' Kutarba), Wrzesień, Matusiak-ŻK, Dudek, Mizgała (46' T. Szatan), Kozak (76' Arak), Tumicz (46' Giel-ŻK)
TABELA PO 3 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? (A) | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? (B) | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (S) | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 3 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice Energetyk ROW Rybnik Stal Stalowa Wola MKS Kluczbork Stal Mielec Błękitni Stargard Szczeciński Raków Częstochowa Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków Nadwiślan Góra Legionovia Legionowo Okocimski Brzesko Puszcza Niepołomice Wisła Puławy Kotwica Kołobrzeg Limanovia Limanowa Górnik Wałbrzych