Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1955 (kolejka 03) 03.04.1955: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 113: | Linia 113: | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO x KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 128: | Linia 128: | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|-BGCOLOR=#CD853 | |-BGCOLOR=#CD853 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Stal Sosnowiec]]''' | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GÓRNIK RADLIN|Górnik Radlin]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GWARDIA WARSZAWA|Gwardia Warszawa]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POLONIA BYDGOSZCZ|Polonia Bydgoszcz]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LEGIA WARSZAWA|Legia Warszawa]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KOLEJARZ POZNAŃ|Kolejarz Poznań]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POLONIA BYTOM|Polonia Bytom ]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁÓDZKI KS|Łódzki KS]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GARBARNIA KRAKÓW|Garbarnia Kraków ]] | |||
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1955 (kolejka 03) 03.04.1955” | Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1955 (kolejka 03) 03.04.1955” | ||
Wersja z 22:11, 26 lis 2018
SPRAWOZDANIE
Stal Sosnowiec - Górnik Radlin 4:0 (1:0) |
---|
Sezon 1955 - 1 Liga - Kolejka 1: 20 marca 1955 (niedziela, godz. 12:00), Sosnowiec, Stadion przy ul. Mireckiego, (widzów: 8.000) Sędzia: Zygmunt Frąckowski (Olsztyn) 1:0 Czesław Uznański 27' |
Alfred Budny
Zygmunt Warzecha
Eryk Grzegoszczyk
Paweł Budziński
Tomasz Bożek
Edward Niedźwiecki
Hubert Kudła
Franciszek Matuła
Tadeusz Stawowy
Ignacy Dybała
Henryk Lisowski
Trener: ?
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Górnik Radlin |
POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga (1 poziom rozgr.) | 1 | 20 marca 1955 (n) | 12.00 | Garbarnia Kraków | Gwardia Warszawa | 2 : 0 (?:?) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 1 | 20 marca 1955 (n) | 12.00 | Polonia Bytom | Lechia Gdańsk | 1 : 0 (0:0) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 1 | 20 marca 1955 (n) | 12.00 | Legia Warszawa | Kolejarz Poznań | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 1 | 20 marca 1955 (n) | 12.00 | Łódzki KS | Wisła Kraków | 1 : 0 (?:?) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 1 | 20 marca 1955 (n) | 12.00 | Polonia Bydgoszcz | Ruch Chorzów | 0 : 0 (0:0) |
TABELA PO x KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | - | - | - | - | - | - | - | - |
2 | - | - | - | - | - | - | - | - |
3 | - | - | - | - | - | - | - | - |
4 | - | - | - | - | - | - | - | - |
5 | - | - | - | - | - | - | - | - |
6 | - | - | - | - | - | - | - | - |
7 | - | - | - | - | - | - | - | - |
8 | - | - | - | - | - | - | - | - |
9 | - | - | - | - | - | - | - | - |
10 | - | - | - | - | - | - | - | - |
11 | - | - | - | - | - | - | - | - |
12 | - | - | - | - | - | - | - | - |
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1955 (kolejka 03) 03.04.1955”
- 03.04.1955 r., Stal - Wisła Kraków 1:0 (0:0)
Gol: 1:0 - Krężel 73'. Widzów: 20.000. Sędzia: Marciniak (Łódź).
Skład: Dziurowicz - Masłoń, Musiał, Jochemczyk, J. Pocwa, Poloczek, Głowacki, Majewski, Uznański, Krężel, A. Pocwa.
- 17.04.1955 r., Lechia Gdańsk - Stal 0:0
Widzów: 20.000. Sędzia: Szlejfer (Szczecin).
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK