Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1955 (kolejka 02) 27.03.1955: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1955 (kolejka 2) 27.03.1955”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1955 (kolejka 2) 27.03.1955 | Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1955 (kolejka 2) 27.03.1955 | ||
==TABELA PO 2 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Stal Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GARBARNIA KRAKÓW|Garbarnia Kraków ]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|-BGCOLOR=#CD853 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁÓDZKI KS|Łódzki KS]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POLONIA BYTOM|Polonia Bytom ]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KOLEJARZ POZNAŃ|Kolejarz Poznań]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LEGIA WARSZAWA|Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POLONIA BYDGOSZCZ|Polonia Bydgoszcz]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GWARDIA WARSZAWA|Gwardia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GÓRNIK RADLIN|Górnik Radlin]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|} | |||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Stal Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1955|Kolejka]] | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1955|Kolejka]] |
Wersja z 17:40, 18 lis 2018
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1955 (kolejka 2) 27.03.1955
TABELA PO 2 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Sosnowiec | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
2 | Garbarnia Kraków | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
3 | Łódzki KS | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
- | Polonia Bytom | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
5 | Kolejarz Poznań | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
- | Legia Warszawa | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
- | Polonia Bydgoszcz | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
- | Ruch Chorzów | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
9 | Lechia Gdańsk | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
- | Wisła Kraków | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
11 | Gwardia Warszawa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
12 | Górnik Radlin | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK