Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 2014/2015: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 8: | Linia 8: | ||
Silny Skrzydłowy (4): Tomasz Milewski (36) | Silny Skrzydłowy (4): Tomasz Milewski (36) | ||
Środkowy (5): Patryk Nowerski (22) | Środkowy (5): Patryk Nowerski (22) | ||
==ETAP I - RUNDA I== | ==ETAP I - RUNDA I== | ||
Linia 188: | Linia 171: | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[20 grudnia]] [[2014]] | | ALIGN=center|[[20 grudnia]] [[2014]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS Politechnika Poznań | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|} | |||
==ETAP I - RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[27 września]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|KS Stal Ostrów Wlkp. | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[4 października]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|KS Pogoń Prudnik | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[11 października]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Legia Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[18 października]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|PTG Sokół Łańcut | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[25 października]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|GTK Gliwice | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[2 listopada]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Astoria Bydgoszcz | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[8 listopada]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|ACK UTH Rosa Radom | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[15 listopada]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|KKK MOSiR Krosno | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[22 listopada]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Znicz Basket Pruszków | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[29 listopada]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|KS Spójnia Stargard Sz. | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[6 grudnia]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|SKK Siedlce | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[13 grudnia]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|GKS Tychy | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[20 grudnia]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Zagłębie Sosnowiec]] |
Wersja z 14:02, 16 sie 2014
Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Sezon 2014/2015
Skład Zagłębia:
Rozgrywający (1): Grzegorz Mordzak (37 lat), Patryk Gospodarek (20), Michał Broda (26)
Rzucający obrońca (2): Kamil Wóciak (29), Przemysław Hauzer (30)
Niski Skrzydłowy (3): Piotr Osiakowski (22), Jonatan Najman (23)
Silny Skrzydłowy (4): Tomasz Milewski (36)
Środkowy (5): Patryk Nowerski (22)
ETAP I - RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 września 2014 | ??? | KS Stal Ostrów Wlkp. | Zagłębie Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
2 | 4 października 2014 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | KS Pogoń Prudnik | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
3 | 11 października 2014 | ??? | Legia Warszawa | Zagłębie Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
4 | 18 października 2014 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | PTG Sokół Łańcut | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
5 | 25 października 2014 | ??? | GTK Gliwice | Zagłębie Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
6 | 2 listopada 2014 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Astoria Bydgoszcz | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
7 | 8 listopada 2014 | ??? | ACK UTH Rosa Radom | Zagłębie Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
8 | 15 listopada 2014 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | KKK MOSiR Krosno | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
9 | 22 listopada 2014 | ??? | Znicz Basket Pruszków | Zagłębie Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
10 | 29 listopada 2014 | ??? | KS Spójnia Stargard Sz. | Zagłębie Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
11 | 6 grudnia 2014 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | SKK Siedlce | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
12 | 13 grudnia 2014 | ??? | GKS Tychy | Zagłębie Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
13 | 20 grudnia 2014 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | AZS Politechnika Poznań | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
ETAP I - RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | 27 września 2015 | ??? | KS Stal Ostrów Wlkp. | Zagłębie Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
15 | 4 października 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | KS Pogoń Prudnik | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
16 | 11 października 2015 | ??? | Legia Warszawa | Zagłębie Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
17 | 18 października 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | PTG Sokół Łańcut | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
18 | 25 października 2015 | ??? | GTK Gliwice | Zagłębie Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
19 | 2 listopada 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Astoria Bydgoszcz | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
20 | 8 listopada 2015 | ??? | ACK UTH Rosa Radom | Zagłębie Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
21 | 15 listopada 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | KKK MOSiR Krosno | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
22 | 22 listopada 2015 | ??? | Znicz Basket Pruszków | Zagłębie Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
23 | 29 listopada 2015 | ??? | KS Spójnia Stargard Sz. | Zagłębie Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
24 | 6 grudnia 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | SKK Siedlce | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
25 | 13 grudnia 2015 | ??? | GKS Tychy | Zagłębie Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
26 | 20 grudnia 2015 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | AZS Politechnika Poznań | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |