Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 2014/2015: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 43: | Linia 43: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[27 września]] [[2014]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[MKS Banimex Będzin|MKS Banimex II Będzin]] | | ALIGN=center|[[MKS Banimex Będzin|MKS Banimex II Będzin]] | ||
Linia 55: | Linia 55: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[4 października]] [[2014]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
Linia 67: | Linia 67: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 października]] [[2014]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[MKS Poręba]] | | ALIGN=center|[[MKS Poręba]] | ||
Linia 79: | Linia 79: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 października]] [[2014]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
Linia 91: | Linia 91: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 października]] [[2014]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|Norwid II Częstochowa | | ALIGN=center|Norwid II Częstochowa | ||
Linia 103: | Linia 103: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 listopada]] [[2014]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
Linia 115: | Linia 115: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[8 listopada]] [[2014]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[SKS Warta Zawiercie|Warta II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[15 listopada]] [[2014]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[SKS Warta Zawiercie|Warta II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[22 listopada]] [[2014]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[SKS Warta Zawiercie|Warta II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[29 listopada]] [[2014]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[SKS Warta Zawiercie|Warta II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[6 grudnia]] [[2014]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[SKS Warta Zawiercie|Warta II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[13 grudnia]] [[2014]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[SKS Warta Zawiercie|Warta II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[20 grudnia]] [[2014]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] |
Wersja z 13:34, 16 sie 2014
Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Sezon 2014/2015
Skład Zagłębia:
Rozgrywający (1): Grzegorz Mordzak (37 lat), Patryk Gospodarek (20), Michał Broda (26)
Rzucający obrońca (2): Kamil Wóciak (29), Przemysław Hauzer (30)
Niski Skrzydłowy (3): Piotr Osiakowski (22), Jonatan Najman (23)
Silny Skrzydłowy (4): Tomasz Milewski (36)
Środkowy (5): Patryk Nowerski (22)
- Basket Zagłębie SA (Sosnowiec) - Zagłębie Sosnowiec
- GTK (Gliwice) - GTK Gliwice
- KK Astoria (Bydgoszcz) - Astoria Bydgoszcz
- KKK MOSiR Krosno
- KS Pogoń (Prudnik) - KS Pogoń Prudnik
- KS Rosa-Sport (Radom) - ACK UTH Rosa Radom
- KS Spójnia (Stargard Szczeciński) - KS Spójnia Stargard Szczeciński
- KS Stal (Ostrów Wielkopolski) - KS Stal Ostrów Wlkp.
- Legia Warszawa Sekcja Koszykówki SA - Legia Warszawa
- MKS Znicz Basket (Pruszków) - Znicz Basket Pruszków
- OŚ AZS w Poznaniu - AZS Politechnika Poznań
- PTG Sokół (Łańcut) - PTG Sokół Łańcut
- SKK (Siedlce) - SKK Siedlce
- Tyski Sport SA - GKS Tychy
ETAP I - RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 września 2014 | ??? | MKS Banimex II Będzin | Płomień Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
2 | 4 października 2014 | ??? | Płomień Sosnowiec | MUKS Michałkowice | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
3 | 11 października 2014 | ??? | MKS Poręba | Płomień Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
4 | 18 października 2014 | ??? | Płomień Sosnowiec | Mykanów LKPS Borowno | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
5 | 25 października 2014 | ??? | Norwid II Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
6 | 2 listopada 2014 | ??? | Płomień Sosnowiec | PAUZA | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
7 | 8 listopada 2014 | ??? | Płomień Sosnowiec | Warta II Zawiercie | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
8 | 15 listopada 2014 | ??? | Płomień Sosnowiec | Warta II Zawiercie | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
9 | 22 listopada 2014 | ??? | Płomień Sosnowiec | Warta II Zawiercie | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
10 | 29 listopada 2014 | ??? | Płomień Sosnowiec | Warta II Zawiercie | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
11 | 6 grudnia 2014 | ??? | Płomień Sosnowiec | Warta II Zawiercie | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
12 | 13 grudnia 2014 | ??? | Płomień Sosnowiec | Warta II Zawiercie | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |
11 | 20 grudnia 2014 | ??? | Płomień Sosnowiec | Warta II Zawiercie | 000 : 000 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |