Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 2014/2015: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 24: | Linia 24: | ||
*SKK (Siedlce) - SKK Siedlce | *SKK (Siedlce) - SKK Siedlce | ||
*Tyski Sport SA - GKS Tychy | *Tyski Sport SA - GKS Tychy | ||
==ETAP I - RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[21 września]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Banimex Będzin|MKS Banimex II Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|24:26 | |||
| ALIGN=center|25:22 | |||
| ALIGN=center|11:25 | |||
| ALIGN=center|22:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[28 września]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|MUKS Michałkowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:22 | |||
| ALIGN=center|25:14 | |||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[ 5 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|20:25 | |||
| ALIGN=center|14:25 | |||
| ALIGN=center|18:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[6 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Mykanów LKPS Borowno | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:13 | |||
| ALIGN=center|25:18 | |||
| ALIGN=center|25:17 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[12 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Norwid II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15:25 | |||
| ALIGN=center|26:28 | |||
| ALIGN=center|18:25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[19 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[26 października]] [[2013]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[SKS Warta Zawiercie|Warta II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25:22 | |||
| ALIGN=center|25:9 | |||
| ALIGN=center|25:21 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} |
Wersja z 13:12, 16 sie 2014
Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Sezon 2014/2015
Skład Zagłębia:
Rozgrywający (1): Grzegorz Mordzak (37 lat), Patryk Gospodarek (20), Michał Broda (26)
Rzucający obrońca (2): Kamil Wóciak (29), Przemysław Hauzer (30)
Niski Skrzydłowy (3): Piotr Osiakowski (22), Jonatan Najman (23)
Silny Skrzydłowy (4): Tomasz Milewski (36)
Środkowy (5): Patryk Nowerski (22)
- Basket Zagłębie SA (Sosnowiec) - Zagłębie Sosnowiec
- GTK (Gliwice) - GTK Gliwice
- KK Astoria (Bydgoszcz) - Astoria Bydgoszcz
- KKK MOSiR Krosno
- KS Pogoń (Prudnik) - KS Pogoń Prudnik
- KS Rosa-Sport (Radom) - ACK UTH Rosa Radom
- KS Spójnia (Stargard Szczeciński) - KS Spójnia Stargard Szczeciński
- KS Stal (Ostrów Wielkopolski) - KS Stal Ostrów Wlkp.
- Legia Warszawa Sekcja Koszykówki SA - Legia Warszawa
- MKS Znicz Basket (Pruszków) - Znicz Basket Pruszków
- OŚ AZS w Poznaniu - AZS Politechnika Poznań
- PTG Sokół (Łańcut) - PTG Sokół Łańcut
- SKK (Siedlce) - SKK Siedlce
- Tyski Sport SA - GKS Tychy
ETAP I - RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 września 2013 | ??? | MKS Banimex II Będzin | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 24:26 | 25:22 | 11:25 | 22:25 | - |
2 | 28 września 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | MUKS Michałkowice | 3 : 0 | 25:22 | 25:14 | 25:21 | - | - |
3 | 5 października 2013 | ??? | MKS Poręba | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 20:25 | 14:25 | 18:25 | - | - |
4 | 6 października 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | Mykanów LKPS Borowno | 3 : 0 | 25:13 | 25:18 | 25:17 | - | - |
5 | 12 października 2013 | ??? | Norwid II Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 15:25 | 26:28 | 18:25 | - | - |
6 | 19 października 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | PAUZA | - | - | - | - | - | - |
7 | 26 października 2013 | ??? | Płomień Sosnowiec | Warta II Zawiercie | 3 : 0 | 25:22 | 25:9 | 25:21 | - | - |