Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Sezon 1989/1990: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Zagłębie Sosnowiec - koszykówka - Sezon 1989/1990”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec]] - koszykówka - Sezon 1989/1990 | [[Zagłębie Sosnowiec]] - koszykówka - Sezon 1989/1990 | ||
'''Tabela końcowa''' | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |||
|'''Miejsce||'''Drużyna'''||'''Ilość meczów'''||'''Punkty'''||'''Bilans punktowy'''||'''Zwycięstwa'''||'''Porażki''' | |||
|- | |||
|1. ||Lech Poznań||32||00||3039 - 2622||26||6 | |||
|- | |||
|2. ||Gwardia Wrocław||33||00||2871 - 2823||20||13 | |||
|- | |||
|3. ||Śląsk Wrocław||35||00||3162 - 2946||22||13 | |||
|- | |||
|4. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|- | |||
|5. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|- | |||
|'''6.'''||'''[[Victoria Sosnowiec]]'''||'''32'''||'''00'''||'''2800 - 2828'''||'''14'''||'''18''' | |||
|- | |||
|7. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|- | |||
|8. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|- | |||
|9. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|- | |||
|10. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|- | |||
|11. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|- | |||
|12. ||.............||00||00||0000 - 0000||00||00 | |||
|} |
Wersja z 14:20, 9 sie 2012
Zagłębie Sosnowiec - koszykówka - Sezon 1989/1990
Tabela końcowa
Miejsce | Drużyna | Ilość meczów | Punkty | Bilans punktowy | Zwycięstwa | Porażki |
1. | Lech Poznań | 32 | 00 | 3039 - 2622 | 26 | 6 |
2. | Gwardia Wrocław | 33 | 00 | 2871 - 2823 | 20 | 13 |
3. | Śląsk Wrocław | 35 | 00 | 3162 - 2946 | 22 | 13 |
4. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
5. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
6. | Victoria Sosnowiec | 32 | 00 | 2800 - 2828 | 14 | 18 |
7. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
8. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
9. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
10. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
11. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |
12. | ............. | 00 | 00 | 0000 - 0000 | 00 | 00 |