Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Sezon 1984/1985: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Zagłębie Sosnowiec - koszykówka - Sezon 1984/1985”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 6 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec]] - koszykówka - Sezon 1984/1985 | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] - koszykówka - Sezon 1984/1985 | ||
==RUNDA ZASADNICZA== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ=== | |||
[[HASŁO W BUDOWIE]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=19%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=15%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=19%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=15%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga I]] (1) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|} | |||
===TABELA PO RUNDZIE ZASADNICZEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|MPKT+ | |||
! WIDTH=8%|MPKT- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (M) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (II) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (III) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
=='''KADRA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Wzrost'''||'''Rocznik'''||'''Pozycja'''||'''Uwagi''' | |||
|- | |||
|1. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|2. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|3. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|4. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|5. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|6. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|7. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|8. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|9. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|10. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|11. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|12. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|13. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|14. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|15. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|} | |||
Trener: .............., asystent trenera: ................ | |||
Wiceprezes klubu d/s koszykówki: ......................... | |||
Kierownik zespołu: ................. | |||
=='''ROZGRYWKI '''== | |||
===Runda I=== | |||
............. | |||
===Runda II=== | |||
............. | |||
'''Tabela końcowa''' | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |||
|'''Miejsce||'''Drużyna'''||'''Ilość meczów'''||'''Punkty'''||'''Bilans punktowy'''||'''Zwycięstwa'''||'''Porażki''' | |||
|- | |||
|'''1.'''||'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]]'''||'''29'''||'''00'''||'''2634 - 2286'''||'''23'''||'''6''' | |||
|- | |||
|2. ||Lech Poznań||29||00||2816 - 2574||22||7 | |||
|- | |||
|3. ||Śląsk Wrocław||29||00||2789 - 2556||21||8 | |||
|- | |||
|4. ||Wisła Kraków||29||00||2829 - 2660||18||11 | |||
|- | |||
|5. ||Górnik Wałbrzych||28||00||2553 - 2387||18||7 | |||
|- | |||
|6. ||Stal Bobrek Bytom||28||00||2511 - 2597||13||15 | |||
|- | |||
|7. ||Gwardia Wrocław||28||00||2421 - 2493||11||17 | |||
|- | |||
|8. ||Hutnik Kraków||28||00||2133 - 2304||10||18 | |||
|- | |||
|9. ||Zastal Zielona Góra||24||00||2069 - 2134||9||15 | |||
|- | |||
|10. ||Legia Warszawa||28||00||2490 - 2713||10||19 | |||
|- | |||
|11. ||Pogoń Szczecin||28||00||2393 - 2524||9||19 | |||
|- | |||
|12. ||Polonia Warszawa||24||00||1990 - 2319||3||21 | |||
|} | |||
[[Kategoria: Piłka koszykowa|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
[[Kategoria:Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Sezon 1984/1985]] |
Aktualna wersja na dzień 10:42, 13 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec - koszykówka - Sezon 1984/1985
RUNDA ZASADNICZA
ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga I (1) | 1 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 2 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 3 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 4 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 5 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 6 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 7 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 8 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 9 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga I (1) | 10 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 11 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 12 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 13 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 14 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 15 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 16 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 17 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga I (1) | 18 | ??? 1983 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
TABELA PO RUNDZIE ZASADNICZEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | MPKT+ | MPKT- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (M) | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (II) | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? (III) | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Rocznik | Pozycja | Uwagi |
1. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
2. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
3. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
4. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
5. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
6. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
7. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
8. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
9. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
10. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
11. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
12. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
13. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
14. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
15. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Wiceprezes klubu d/s koszykówki: .........................
Kierownik zespołu: .................
ROZGRYWKI
Runda I
.............
Runda II
.............
Tabela końcowa
Miejsce | Drużyna | Ilość meczów | Punkty | Bilans punktowy | Zwycięstwa | Porażki |
1. | Zagłębie Sosnowiec | 29 | 00 | 2634 - 2286 | 23 | 6 |
2. | Lech Poznań | 29 | 00 | 2816 - 2574 | 22 | 7 |
3. | Śląsk Wrocław | 29 | 00 | 2789 - 2556 | 21 | 8 |
4. | Wisła Kraków | 29 | 00 | 2829 - 2660 | 18 | 11 |
5. | Górnik Wałbrzych | 28 | 00 | 2553 - 2387 | 18 | 7 |
6. | Stal Bobrek Bytom | 28 | 00 | 2511 - 2597 | 13 | 15 |
7. | Gwardia Wrocław | 28 | 00 | 2421 - 2493 | 11 | 17 |
8. | Hutnik Kraków | 28 | 00 | 2133 - 2304 | 10 | 18 |
9. | Zastal Zielona Góra | 24 | 00 | 2069 - 2134 | 9 | 15 |
10. | Legia Warszawa | 28 | 00 | 2490 - 2713 | 10 | 19 |
11. | Pogoń Szczecin | 28 | 00 | 2393 - 2524 | 9 | 19 |
12. | Polonia Warszawa | 24 | 00 | 1990 - 2319 | 3 | 21 |