Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Sezon 1984/1985: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Zagłębie Sosnowiec - koszykówka - Sezon 1984/1985”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec]] - koszykówka - Sezon 1984/1985 | [[Zagłębie Sosnowiec]] - koszykówka - Sezon 1984/1985 | ||
'''Tabela końcowa''' | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |||
|'''Miejsce||'''Drużyna'''||'''Ilość meczów'''||'''Punkty'''||'''Bilans punktowy'''||'''Zwycięstwa'''||'''Porażki''' | |||
|- | |||
|'''1.'''||'''[[Zagłębie Sosnowiec]]'''||'''29'''||'''00'''||'''2634 - 2286'''||'''23'''||'''6''' | |||
|- | |||
|2. ||Lech Poznań||29||00||2816 - 2574||22||7 | |||
|- | |||
|3. ||Śląsk Wrocław||29||00||2789 - 2556||21||8 | |||
|- | |||
|4. ||Wisła Kraków||29||00||2829 - 2660||18||11 | |||
|- | |||
|5. ||Górnik Wałbrzych||28||00||2553 - 2387||18||7 | |||
|- | |||
|6. ||Stal Bobrek Bytom||28||00||2511 - 2597||13||15 | |||
|- | |||
|7. ||Gwardia Wrocław||28||00||2421 - 2493||11||17 | |||
|- | |||
|8. ||Hutnik Kraków||28||00||2133 - 2304||10||18 | |||
|- | |||
|9. ||Zastal Zielona Góra||24||00||2069 - 2134||9||15 | |||
|- | |||
|10. ||Legia Warszawa||28||00||2490 - 2713||10||19 | |||
|- | |||
|11. ||Pogoń Szczecin||28||00||2393 - 2524||9||19 | |||
|- | |||
|12. ||Polonia Warszawa||24||00||1990 - 2319||3||21 | |||
|} |
Wersja z 21:59, 8 sie 2012
Zagłębie Sosnowiec - koszykówka - Sezon 1984/1985
Tabela końcowa
Miejsce | Drużyna | Ilość meczów | Punkty | Bilans punktowy | Zwycięstwa | Porażki |
1. | Zagłębie Sosnowiec | 29 | 00 | 2634 - 2286 | 23 | 6 |
2. | Lech Poznań | 29 | 00 | 2816 - 2574 | 22 | 7 |
3. | Śląsk Wrocław | 29 | 00 | 2789 - 2556 | 21 | 8 |
4. | Wisła Kraków | 29 | 00 | 2829 - 2660 | 18 | 11 |
5. | Górnik Wałbrzych | 28 | 00 | 2553 - 2387 | 18 | 7 |
6. | Stal Bobrek Bytom | 28 | 00 | 2511 - 2597 | 13 | 15 |
7. | Gwardia Wrocław | 28 | 00 | 2421 - 2493 | 11 | 17 |
8. | Hutnik Kraków | 28 | 00 | 2133 - 2304 | 10 | 18 |
9. | Zastal Zielona Góra | 24 | 00 | 2069 - 2134 | 9 | 15 |
10. | Legia Warszawa | 28 | 00 | 2490 - 2713 | 10 | 19 |
11. | Pogoń Szczecin | 28 | 00 | 2393 - 2524 | 9 | 19 |
12. | Polonia Warszawa | 24 | 00 | 1990 - 2319 | 3 | 21 |