Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Sezon 1982/1983: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec]] - koszykówka - Sezon 1982/1983 | [[Zagłębie Sosnowiec]] - koszykówka - Sezon 1982/1983 | ||
'''Tabela końcowa''' | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |||
|'''Miejsce||'''Drużyna'''||'''Ilość meczów'''||'''Punkty'''||'''Bilans punktowy'''||'''Zwycięstwa'''||'''Porażki''' | |||
|- | |||
|1. ||Lech Poznań||28||00||2461 - 2151||22||6 | |||
|- | |||
|2. ||Górnik Wałbrzych||28||00||2662 - 2377||22||6 | |||
|- | |||
|3. ||Gwardia Wrocław||28||00||2377 - 2272||18||10 | |||
|- | |||
|'''4.'''||'''[[Zagłębie Sosnowiec]]'''||'''28'''||'''00'''||'''2386 - 2329'''||'''17'''||'''11''' | |||
|- | |||
|5. ||Stal Bobrek Bytom||28||00||2119 - 2198||12||16 | |||
|- | |||
|6. ||Śląsk Wrocław||28||00||2418 - 2590||9||19 | |||
|- | |||
|7. ||Wisła Kraków||30||00||2971 - 2762||17||13 | |||
|- | |||
|8. ||Legia Warszawa||30||00||2698 - 2733||15||15 | |||
|- | |||
|9. ||Polonia Warszawa||30||00||2496 - 2662||9||21 | |||
|- | |||
|10. ||Pogoń Szczecin||30||00||2446 - 3100||3||27 | |||
|} |
Wersja z 17:42, 8 sie 2012
Zagłębie Sosnowiec - koszykówka - Sezon 1982/1983
Tabela końcowa
Miejsce | Drużyna | Ilość meczów | Punkty | Bilans punktowy | Zwycięstwa | Porażki |
1. | Lech Poznań | 28 | 00 | 2461 - 2151 | 22 | 6 |
2. | Górnik Wałbrzych | 28 | 00 | 2662 - 2377 | 22 | 6 |
3. | Gwardia Wrocław | 28 | 00 | 2377 - 2272 | 18 | 10 |
4. | Zagłębie Sosnowiec | 28 | 00 | 2386 - 2329 | 17 | 11 |
5. | Stal Bobrek Bytom | 28 | 00 | 2119 - 2198 | 12 | 16 |
6. | Śląsk Wrocław | 28 | 00 | 2418 - 2590 | 9 | 19 |
7. | Wisła Kraków | 30 | 00 | 2971 - 2762 | 17 | 13 |
8. | Legia Warszawa | 30 | 00 | 2698 - 2733 | 15 | 15 |
9. | Polonia Warszawa | 30 | 00 | 2496 - 2662 | 9 | 21 |
10. | Pogoń Szczecin | 30 | 00 | 2446 - 3100 | 3 | 27 |