Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 2008/2009: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | |||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 2008/2009 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 2008/2009 | ||
Linia 82: | Linia 83: | ||
* | * | ||
* | * | ||
== | ==TABELA KOŃCOWA SEZONU ZASADNICZEGO== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |||
| | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
|- | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
|1 | ! WIDTH=46%|Nazwa klubu | ||
|- | ! WIDTH=5%|M | ||
|2 | ! WIDTH=5%|Pkt | ||
|- | ! WIDTH=5%|Z | ||
|3 | ! WIDTH=5%|P | ||
|- | ! WIDTH=5%|ZPD | ||
|4 | ! WIDTH=5%|PPD | ||
|- | ! WIDTH=5%|ZPRK | ||
|5 | ! WIDTH=5%|PPRK | ||
|- | ! WIDTH=5%|Br+ | ||
|6 | ! WIDTH=5%|Br- | ||
|- | |||
|7 | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
|- | | ALIGN=center|1 | ||
|8 | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|} | |} | ||
Linia 125: | Linia 234: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Cracovia]] | ||
| ALIGN=center|MISTRZ | | ALIGN=center|MISTRZ | ||
|- BGCOLOR=#C0C0C0 | |- BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|II | | ALIGN=center|II | ||
|- BGCOLOR=#CD853F | |- BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] | ||
| ALIGN=center|III | | ALIGN=center|III | ||
Aktualna wersja na dzień 21:27, 31 sie 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 2008/2009
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
Sezon zasadniczy
TABELA KOŃCOWA SEZONU ZASADNICZEGO
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | ZPD | PPD | ZPRK | PPRK | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
Play-off
Runda 1
Runda 2
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE 2008/2009
M-ce | NAZWA KLUBU | TYTUŁ |
---|---|---|
1 | Cracovia | MISTRZ |
2 | GKS Tychy | II |
3 | Podhale Nowy Targ | III |
4 | ??? | - |
5 | ??? | - |
6 | ??? | - |
7 | ??? | - |
8 | ??? | SPADEK |