Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 2005/2006: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 88: | Linia 88: | ||
===Tabela po sezonie zasadniczym=== | ===Tabela po sezonie zasadniczym=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |||
|'''Miejsce||'''Drużyna'''||'''Mecze'''||'''Punkty'''||'''Bramki'''||'''ZW'''||'''PO'''||'''ZWPD'''||'''POPD'''||'''ZWPRK'''||'''POPRK''' | |||
|- | |||
|1. ||................||00||00||000 - 000||00||00||0||0||0||0 | |||
|- | |||
|2. ||................||00||00||000 - 000||00||00||0||0||0||0 | |||
|- | |||
|3. ||................||00||00||000 - 000||00||00||0||0||0||0 | |||
|- | |||
|4. ||................||00||00||000 - 000||00||00||0||0||0||0 | |||
|- | |||
|5. ||................||00||00||000 - 000||00||00||0||0||0||0 | |||
|- | |||
|6. ||................||00||00||000 - 000||00||00||0||0||0||0 | |||
|- | |||
|7. ||................||00||00||000 - 000||00||00||0||0||0||0 | |||
|- | |||
|8. ||................||00||00||000 - 000||00||00||0||0||0||0 | |||
|} | |||
==Play-off== | ==Play-off== |
Wersja z 20:14, 12 sie 2012
Zagłębie Sosnowiec - hokej na lodzie - Sezon 2005/2006
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Pozycja | Rocznik | Uwagi |
1. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
2. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
3. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
4. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
5. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
6. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
7. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
8. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
9. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
10. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
11. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
12. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
13. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
14. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
15. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
16. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
17. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
18. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
19. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
20. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
21. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
22. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
23. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
24. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
25. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
26. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
27. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
28. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
29. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
30. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Prezes klubu .........................
Kierownik zespołu: .................
Sezon zasadniczy
Tabela po sezonie zasadniczym
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | ZW | PO | ZWPD | POPD | ZWPRK | POPRK
|
1. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | ................ | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 |