Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1991/1992: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 8: | Linia 8: | ||
=ROZGRYWKI LIGOWE= | =ROZGRYWKI LIGOWE= | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|M-ce | |||
! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU | |||
! WIDTH=30%|TYTUŁ | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|MISTRZ | |||
|- BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Naprzód Janów]] | |||
| ALIGN=center|II | |||
|- BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] | |||
| ALIGN=center|III | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''[[UPADEK]]''' | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" |
Wersja z 11:09, 6 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1991/1992
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | NAZWA KLUBU | TYTUŁ |
---|---|---|
1 | Unia Oświęcim | MISTRZ |
2 | Naprzód Janów | II |
3 | Podhale Nowy Targ | III |
4 | ??? | - |
5 | ??? | - |
6 | ??? | - |
7 | ??? | - |
8 | ??? | - |
9 | ??? | - |
10 | Zagłębie Sosnowiec | UPADEK |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (M) | - | - | - | - | - | - | - |
2 | ??? (II) | - | - | - | - | - | - | - |
3 | ??? (III) | - | - | - | - | - | - | - |
4 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
5 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
6 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
7 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
8 | Zagłębie Sosnowiec | - | - | - | - | - | - | - |
9 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
10 | ??? (S) | - | - | - | - | - | - | - |
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 2 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 3 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 4 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 5 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 6 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 7 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 8 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 9 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 10 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 11 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 12 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 13 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 14 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
TABELA KOŃCOWA SEZONU ZASADNICZEGO
Sezon zasadniczy
Drużyna Zagłębia Sosnowiec wycofała się z rozgrywek po zakończeniu sezonu zasadniczego[1]. W tej sprawie podjął decyzję Wydział Gier i Dyscypliny PZHL, który postanowił, że wszystkie mecze rozegrane przez Zagłębie Sosnowiec w obu rundach sezonu zasadniczego zostały zweryfikowane jako walkowery na korzyść rywali, którym przyznano po 2 pkt. i bilans bramkowy 5:0, zaś wobec Grupy Spadkowej drużyn z miejsc 7-10 (w której miało grać Zagłębie) utrzymano zaplanowany terminarz, zaś każdorazowo w kolejce rywal drużyny z Sosnowca miał pauzować; zdecydowano również, że w sezonie 1991/1992 nie będzie degradacji, a w miejsce Zagłębia Sosnowiec do sezonu 1992/1993 przystąpi zwycięzca rywalizacji w II lidze edycji 1991/1992[2]. Tabela Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/− 1 Polonia Bytom 18 30 15 0 3 95 38 +57 2 Unia Oświęcim 18 29 14 1 3 110 55 +55 3 Podhale Nowy Targ 18 28 14 0 4 108 32 +76 4 Naprzód Janów 18 24 12 0 6 91 60 +31 5 Towimor Toruń 18 19 9 1 8 83 74 +9 6 GKS Tychy 18 17 8 1 9 85 79 +6 7 GKS Katowice 18 16 7 2 9 95 95 0 8 Cracovia 18 10 4 2 12 50 90 -40 9 Zofiówka Jastrzębie 18 7 3 1 14 57 121 -64 10 Zagłębie Sosnowiec 18 0 0 0 18 27 157 -130
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | ZPD | PPD | ZPRK | PPRK | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
PLAY-OFF
ROZGRYWKI W PUCHARZE POLSKI
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???