Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1991/1992: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 74: | Linia 74: | ||
===RUNDA I=== | ===RUNDA I=== | ||
===RUNDA II=== | ===RUNDA II=== | ||
==TABELA KOŃCOWA SEZONU ZASADNICZEGO== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=46%|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=5%|M | |||
! WIDTH=5%|Pkt | |||
! WIDTH=5%|Z | |||
! WIDTH=5%|P | |||
! WIDTH=5%|ZPD | |||
! WIDTH=5%|PPD | |||
! WIDTH=5%|ZPRK | |||
! WIDTH=5%|PPRK | |||
! WIDTH=5%|Br+ | |||
! WIDTH=5%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|} | |||
=='''PLAY-OFF'''== | =='''PLAY-OFF'''== |
Wersja z 21:21, 31 sie 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1991/1992
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
RUNDA II
TABELA KOŃCOWA SEZONU ZASADNICZEGO
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | ZPD | PPD | ZPRK | PPRK | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
PLAY-OFF
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE 1991/1992
M-ce | NAZWA KLUBU | TYTUŁ |
---|---|---|
1 | Unia Oświęcim | MISTRZ |
2 | Naprzód Janów | II |
3 | Podhale Nowy Targ | III |
4 | ??? | - |
5 | ??? | - |
6 | ??? | - |
7 | ??? | - |
8 | ??? | - |
9 | ??? | - |
10 | Zagłębie Sosnowiec | UPADEK |