Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1991/1992: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1991/1992”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1991/1992 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1991/1992 | ||
=='''OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE [[1991]]/[[1992]]'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|M-ce | |||
! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU | |||
! WIDTH=30%|TYTUŁ | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Bytom]] | |||
| ALIGN=center|MISTRZ | |||
|- BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|II | |||
|- BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] | |||
| ALIGN=center|III | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Naprzód Janów]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Katowice]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ŁKS Łódź]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cracovia Kraków]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''[[UPADEK]]''' | |||
|} |
Wersja z 19:11, 25 sie 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1991/1992
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE 1991/1992
M-ce | NAZWA KLUBU | TYTUŁ |
---|---|---|
1 | Polonia Bytom | MISTRZ |
2 | Zagłębie Sosnowiec | II |
3 | Podhale Nowy Targ | III |
4 | GKS Tychy | - |
5 | Naprzód Janów | - |
6 | GKS Katowice | - |
7 | ŁKS Łódź | - |
8 | Unia Oświęcim | - |
9 | Cracovia Kraków | - |
10 | Zagłębie Sosnowiec | UPADEK |