Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1990/1991: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 451: | Linia 451: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Polonia Bytom | ||
| ALIGN=center|28 | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|118 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|65 | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center|28 | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|119 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|82 | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Podhale Nowy Targ | ||
| ALIGN=center|28 | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|124 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|87 | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Naprzód Janów | ||
| ALIGN=center|28 | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|97 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|111 | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Cracovia Kraków | ||
| ALIGN=center|28 | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|110 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|107 | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Towimor Toruń 28 26 12 2 14 99 105 | ||
| ALIGN=center|28 | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|99 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|105 | ||
|} | |} | ||
*Grupa "Słabsza" | *Grupa "Słabsza" | ||
Linia 580: | Linia 566: | ||
| ALIGN=center|? : ? | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center|? : ? | | ALIGN=center|? : ? | ||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | | ALIGN=center|[[I Liga]] |
Aktualna wersja na dzień 14:20, 8 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1990/1991
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | NAZWA KLUBU | UWAGI |
---|---|---|
1 | Polonia Bytom | MISTRZ |
2 | Unia Oświęcim | II |
3 | Podhale Nowy Targ | III |
4 | Naprzód Janów | - |
5 | Towimor Toruń | - |
6 | Cracovia Kraków | - |
7 | GKS Tychy | - |
8 | GKS Katowice | - |
9 | Zagłębie Sosnowiec | - |
10 | ŁKS Łodź | SPADEK |
RUNDA ZASADNICZA
ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 2 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 3 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 4 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 5 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 6 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 7 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 8 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 9 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 10 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 11 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 12 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 13 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 14 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 15 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 16 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 17 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 18 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Bytom | 18 | 32 | 16 | 0 | 2 | 79 | 38 |
2 | Unia Oświęcim | 18 | 24 | 11 | 2 | 5 | 78 | 52 |
3 | Towimor Toruń | 18 | 22 | 11 | 0 | 7 | 67 | 64 |
4 | Naprzód Janów | 18 | 20 | 9 | 2 | 7 | 71 | 74 |
5 | Cracovia Kraków | 18 | 20 | 8 | 4 | 6 | 78 | 66 |
6 | Podhale Nowy Targ | 18 | 20 | 10 | 0 | 8 | 88 | 57 |
7 | GKS Tychy | 18 | 17 | 8 | 1 | 9 | 77 | 74 |
8 | GKS Katowice | 18 | 16 | 6 | 4 | 8 | 84 | 76 |
9 | Zagłębie Sosnowiec | 18 | 9 | 3 | 3 | 12 | 71 | 92 |
10 | ŁKS Łódź | 18 | 0 | 0 | 0 | 18 | 39 | 139 |
RUNDA GRUPOWA
ROZGRYWKI RUNDY GRUPOWEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Bytom | 28 | 49 | 24 | 1 | 3 | 118 | 65 |
2 | Unia Oświęcim | 28 | 34 | 16 | 2 | 10 | 119 | 82 |
3 | Podhale Nowy Targ | 28 | 32 | 15 | 2 | 11 | 124 | 87 |
4 | Naprzód Janów | 28 | 29 | 13 | 3 | 12 | 97 | 111 |
5 | Cracovia Kraków | 28 | 28 | 11 | 6 | 11 | 110 | 107 |
6 | Towimor Toruń 28 26 12 2 14 99 105 | 28 | 26 | 12 | 2 | 14 | 99 | 105 |
- Grupa "Słabsza"
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 19 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 20 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 21 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 22 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 23 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 24 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | GKS Katowice | 24 | 24 | 10 | 4 | 10 | 125 | 107 |
8 | GKS Tychy | 24 | 19 | 9 | 1 | 14 | 103 | 117 |
9 | Zagłębie Sosnowiec | 24 | 15 | 6 | 3 | 15 | 102 | 115 |
10 | ŁKS Łódź | 24 | 8 | 4 | 0 | 20 | 67 | 168 |
RUNDA PLAY OFF
ROZGRYWKI RUNDY PLAY OFF
Play-off Ćwierćfinały Polonia Bytom - GKS Tychy 2-0 5:2, 2:11 Unia Oświęcim - GKS Katowice 2-0 5:3, 4:1 Podhale Nowy Targ - Towimor Toruń 2-1 8:2, 4:4 (k. 0:1), 7:0 Naprzód Janów - Cracovia 2-0 6:3, 4:2 Półfinały Polonia Bytom - Naprzód Janów 2-0 6:3, 6:0 Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 2-1 4:0, 2:4, 6:4 Mecze o miejsca 5-8 Cracovia - GKS Tychy 2-1 2:4, 6:4, 8:5 Towimor Toruń - GKS Katowice 2-0 6:4, 6:1 Mecz o 7. miejsce GKS Tychy - GKS Katowice 2-0 6:4, 7:3 Mecz o 5. miejsce Towimor Toruń - Cracovia 2-0 3:3 (k. 3:2), 3:1 Mecz o 3. miejsce Podhale Nowy Targ - Naprzód Janów 2-0 5:1, 5:3 Finał Polonia Bytom - Unia Oświęcim 2-0 5:2, 3:2 Baraż o utrzymanie Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2-0 5:2, 2:8, 10:9
Spadek: ŁKS Łódź