Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1988/1989: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 7: | Linia 7: | ||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Pozycja'''||'''Rocznik'''||'''Uwagi''' | |'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Pozycja'''||'''Rocznik'''||'''Uwagi''' | ||
|- | |- | ||
|1. || | |1. ||Bernat||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|2. || | |2. ||Cholewa||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|3. || | |3. ||Cieślik||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|4. || | |4. ||Frączek||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|5. || | |5. ||Garbacz||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|6. || | |6. ||Jankowski||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|7. || | |7. ||Kozłowski||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|8. || | |8. ||Kurowski||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|9. ||. | |9. ||K. Morawiecki||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|10. ||. | |10. ||S. Nowak||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|11. || | |11. ||Olszewski||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|12. || | |12. ||Płatek||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|13. || | |13. ||Podsiadło||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|14. || | |14. ||Raszewski||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|15. || | |15. ||Świątek||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|16. || | |16. ||Wieloch||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|17. || | |17. ||Zdunek||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|18. ||.......................||..............||1900||--------- | |18. ||.......................||..............||1900||--------- | ||
|- | |- | ||
|19. ||.......................||..............||1900||--------- | |19. ||.......................||..............||1900||--------- | ||
|- | |||
|- | |- | ||
|20. ||.......................||..............||1900||--------- | |20. ||.......................||..............||1900||--------- | ||
|} | |} | ||
Trener: | Trener: Józef Kurek, asystent trenera: ................ | ||
Prezes klubu ......................... | Prezes klubu ......................... |
Wersja z 22:31, 30 wrz 2012
Zagłębie Sosnowiec - hokej na lodzie - Sezon 1988/1989
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Pozycja | Rocznik | Uwagi |
1. | Bernat | .............. | 1900 | --------- |
2. | Cholewa | .............. | 1900 | --------- |
3. | Cieślik | .............. | 1900 | --------- |
4. | Frączek | .............. | 1900 | --------- |
5. | Garbacz | .............. | 1900 | --------- |
6. | Jankowski | .............. | 1900 | --------- |
7. | Kozłowski | .............. | 1900 | --------- |
8. | Kurowski | .............. | 1900 | --------- |
9. | K. Morawiecki | .............. | 1900 | --------- |
10. | S. Nowak | .............. | 1900 | --------- |
11. | Olszewski | .............. | 1900 | --------- |
12. | Płatek | .............. | 1900 | --------- |
13. | Podsiadło | .............. | 1900 | --------- |
14. | Raszewski | .............. | 1900 | --------- |
15. | Świątek | .............. | 1900 | --------- |
16. | Wieloch | .............. | 1900 | --------- |
17. | Zdunek | .............. | 1900 | --------- |
18. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
19. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
20. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
Trener: Józef Kurek, asystent trenera: ................
Prezes klubu .........................
Kierownik zespołu: .................
Sezon zasadniczy
Runda I
- Kolejka 1 - 16.09.1988 (pt) Zagłębie Sosnowiec - Naprzód Janów 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Bramki i asysty: 1:0 Zdunek (Wieloch) 5 min, 1:1 Czapka 20 min, 1:2 Bujar 40 min.
Kary: Zagłębie 18 min., Naprzód 18 min.
Skład Zagłębia: Olszewski, S. Nowak, Bernat, Świątek, Cholewa, Frączek, Kozłowski, Kurowski, Garbacz, Raszewski, Zdunek, Podsiadło, Wieloch, K. Morawiecki, Płatek, Cieślik, Jankowski.
Trener: Józef Kurek
Sędziowali: Janusz Hejnowicz oraz Sosnowski i Nowak (wszyscy Toruń)
Widzów: 3.000
- Kolejka 2 - 18.09.1988 (n) Zagłębie Sosnowiec - Stoczniowiec Gdańsk 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Bramki i asysty: 1:0 Jankowski (Podsiadło) 32 min, 2:0 Podsiadło (Zdunek) 36 min, 2:1 Olender (Wesołowski) 48 min, 3:1 Podsiadło (Zdunek) 51 min.
Kary: Zagłębie 14 min., Stoczniowiec 18 min. + 2 min. kary tech.
Skład Zagłębia: Olszewski, S. Nowak, Bernat, Świątek, Cholewa, Frączek, Kozłowski, Kurowski, Garbacz, Raszewski, Zdunek, Podsiadło, Wieloch, K. Morawiecki, Płatek, Cieślik, Jankowski.
Trener: Józef Kurek
Sędziowali: Krzysztof Karaś (Warszawa)oraz Lubelski (Warszawa) i Górski (Bydgoszcz)
Widzów: ok. 2.000
- Kolejka 3
- Kolejka 4
- Kolejka 5
- Kolejka 6
- Kolejka 7
- Kolejka 8
- Kolejka 9
Runda II
Runda III
Runda IV
Tabela końcowa
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Zwycięstwa | Porażki |
1. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
2. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
3. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
4. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
5. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
6. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
7. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
8. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
9. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
10. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |