Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1981/1982: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | |||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1981/1982 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1981/1982 | ||
=ROZGRYWKI LIGOWE= | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (M) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (II) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (III) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|'''8''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (S) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=='''KADRA'''== | =='''KADRA'''== | ||
Linia 71: | Linia 200: | ||
Wiceprezes: [[???]] | Wiceprezes: [[???]] | ||
== | ===ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
===RUNDA I=== | ===RUNDA I=== | ||
Linia 245: | Linia 494: | ||
[[Kategoria: | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec - sezony hokeja na lodzie|Sezon 1981/1982]] |
Aktualna wersja na dzień 15:13, 5 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1981/1982
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (M) | - | - | - | - | - | - | - |
2 | ??? (II) | - | - | - | - | - | - | - |
3 | ??? (III) | - | - | - | - | - | - | - |
4 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
5 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
6 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
7 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
8 | Zagłębie Sosnowiec | - | - | - | - | - | - | - |
9 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
10 | ??? (S) | - | - | - | - | - | - | - |
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 2 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 3 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 4 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 5 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 6 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 7 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 8 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 9 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
RUNDA I
- Kolejka 1 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 2 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 3 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 4 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 5 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 6 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 7 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 8 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 9 - Zagłębie Sosnowiec
Runda II
- Kolejka 10 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 11 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 12 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 13 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 14 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 15 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 16 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 17 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 18 - [[Zagłębie Sosnowiec
Runda III
- Kolejka 19 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 20 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 21 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 22 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 23 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 24 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 25 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 26 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 27 - Zagłębie Sosnowiec
Runda IV
- Kolejka 28 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 29 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 30 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 31 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 32 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 33 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 34 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 35 - Zagłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 4 - 3
- Kolejka 36 - Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 4 - 5
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec | 36 | 63 | 0 | 0 | 0 | 237 | 88 |
2 | Podhale Nowy Targ | 36 | 54 | 0 | 0 | 0 | 222 | 102 |
3 | Naprzód Janów | 36 | 51 | 0 | 0 | 0 | 172 | 104 |
4 | Polonia Bytom | 36 | 39 | 0 | 0 | 0 | 138 | 129 |
5 | ŁKS Łódź | 36 | 33 | 0 | 0 | 0 | 111 | 154 |
6 | GKS Katowice | 36 | 29 | 0 | 0 | 0 | 121 | 138 |
7 | GKS Tychy | 36 | 28 | 0 | 0 | 0 | 167 | 192 |
8 | Baildon Katowice | 36 | 26 | 0 | 0 | 0 | 135 | 211 |
9 | Budowlani Bydgoszcz | 36 | 25 | 0 | 0 | 0 | 117 | 153 |
10 | Cracovia Kraków | 36 | 12 | 0 | 0 | 0 | 103 | 252 |