Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1981/1982: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | |||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1981/1982 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1981/1982 | ||
=='''KADRA'''== | =='''KADRA'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Wzrost'''||'''Data urodz.'''||'''Pozycja'''||'''Poprzedni klub/Uwagi''' | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|1. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#98FB98 | |||
|2. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|3. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|4. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|5. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|6. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|--BGCOLOR=#94BE7E | |||
|7. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|8. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|9. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|10. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|11. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|12. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|13. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|14. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|15. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|16. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|17. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|18. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|19. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|20. ||[[???]]||- cm||[[???]]||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|21. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|22. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|23. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|24. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|25. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|26. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|} | |||
Trener: [[???]] | |||
II trener: [[???]] | |||
Kierownik drużyny: [[???]] | |||
Prezes | Prezes: [[???]] | ||
Wiceprezes: [[???]] | |||
==SEZON ZASADNICZY== | |||
===RUNDA I=== | |||
*Kolejka 1 - [[Zagłębie Sosnowiec]] | *Kolejka 1 - [[Zagłębie Sosnowiec]] | ||
*Kolejka 2 - [[Zagłębie Sosnowiec]] | *Kolejka 2 - [[Zagłębie Sosnowiec]] |
Wersja z 22:28, 3 wrz 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1981/1982
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
- Kolejka 1 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 2 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 3 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 4 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 5 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 6 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 7 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 8 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 9 - Zagłębie Sosnowiec
Runda II
- Kolejka 10 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 11 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 12 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 13 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 14 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 15 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 16 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 17 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 18 - [[Zagłębie Sosnowiec
Runda III
- Kolejka 19 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 20 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 21 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 22 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 23 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 24 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 25 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 26 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 27 - Zagłębie Sosnowiec
Runda IV
- Kolejka 28 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 29 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 30 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 31 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 32 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 33 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 34 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 35 - Zagłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 4 - 3
- Kolejka 36 - Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 4 - 5
Tabela końcowa
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Zwycięstwa | Porażki |
1. | Zagłębie Sosnowiec | 36 | 63 | 237 - 88 | 00 | 00 |
2. | Podhale Nowy Targ | 36 | 54 | 222 - 102 | 00 | 00 |
3. | Naprzód Janów | 36 | 51 | 172 - 104 | 00 | 00 |
4. | Polonia Bytom | 36 | 39 | 138 - 129 | 00 | 00 |
5. | ŁKS Łódź | 36 | 33 | 111 - 154 | 00 | 00 |
6. | GKS Katowice | 36 | 29 | 121 - 138 | 00 | 00 |
7. | GKS Tychy | 36 | 28 | 167 - 192 | 00 | 00 |
8. | Baildon Katowice | 36 | 26 | 135 - 211 | 00 | 00 |
9. | Budowlani Bydgoszcz | 36 | 25 | 117 - 153 | 00 | 00 |
10. | Cracovia Kraków | 36 | 12 | 103 - 252 | 00 | 00 |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | Podhale Nowy Targ | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | Naprzód Janów | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |