Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1981/1982: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 145: | Linia 145: | ||
|- | |- | ||
|10. ||Cracovia Kraków||36||12||103 - 252||00||00 | |10. ||Cracovia Kraków||36||12||103 - 252||00||00 | ||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|} | |} |
Wersja z 14:22, 10 sie 2013
Zagłębie Sosnowiec - hokej na lodzie - Sezon 1981/1982
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Pozycja | Rocznik | Uwagi |
1. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
2. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
3. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
4. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
5. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
6. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
7. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
8. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
9. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
10. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
11. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
12. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
13. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
14. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
15. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
16. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
17. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
18. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
19. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
20. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
21. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
22. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
23. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
24. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
25. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
26. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
27. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
28. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
29. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
30. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Prezes klubu .........................
Kierownik zespołu: .................
Sezon zasadniczy
Runda I
- Kolejka 1 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 2 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 3 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 4 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 5 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 6 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 7 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 8 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 9 - Zagłębie Sosnowiec
Runda II
- Kolejka 10 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 11 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 12 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 13 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 14 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 15 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 16 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 17 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 18 - [[Zagłębie Sosnowiec
Runda III
- Kolejka 19 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 20 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 21 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 22 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 23 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 24 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 25 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 26 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 27 - Zagłębie Sosnowiec
Runda IV
- Kolejka 28 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 29 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 30 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 31 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 32 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 33 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 34 - Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 35 - Zagłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 4 - 3
- Kolejka 36 - Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 4 - 5
Tabela końcowa
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Zwycięstwa | Porażki |
1. | Zagłębie Sosnowiec | 36 | 63 | 237 - 88 | 00 | 00 |
2. | Podhale Nowy Targ | 36 | 54 | 222 - 102 | 00 | 00 |
3. | Naprzód Janów | 36 | 51 | 172 - 104 | 00 | 00 |
4. | Polonia Bytom | 36 | 39 | 138 - 129 | 00 | 00 |
5. | ŁKS Łódź | 36 | 33 | 111 - 154 | 00 | 00 |
6. | GKS Katowice | 36 | 29 | 121 - 138 | 00 | 00 |
7. | GKS Tychy | 36 | 28 | 167 - 192 | 00 | 00 |
8. | Baildon Katowice | 36 | 26 | 135 - 211 | 00 | 00 |
9. | Budowlani Bydgoszcz | 36 | 25 | 117 - 153 | 00 | 00 |
10. | Cracovia Kraków | 36 | 12 | 103 - 252 | 00 | 00 |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |