Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1972/1973: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec]] | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1967/1968 | |||
=='''KADRA'''== | =='''KADRA'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Wzrost'''||'''Data urodz.'''||'''Pozycja'''||'''Poprzedni klub/Uwagi''' | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|1. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#98FB98 | |||
|2. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|3. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|4. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|5. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|6. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|--BGCOLOR=#94BE7E | |||
|7. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|8. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|9. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|10. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|11. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|12. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|13. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|14. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|15. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|16. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|17. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|18. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|19. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|20. ||[[???]]||- cm||[[???]]||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|21. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|22. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|23. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|24. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|25. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|26. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|} | |||
Trener: [[???]] | |||
II trener: [[???]] | |||
Kierownik drużyny: [[???]] | |||
Prezes: [[???]] | |||
Wiceprezes: [[???]] | |||
==SEZON ZASADNICZY== | |||
===RUNDA I=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=16%|wynik | |||
|- | |- | ||
|''' | | ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|} | |||
===RUNDA II=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=16%|wynik | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| | | ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | ||
| | | ALIGN=center|??? | ||
| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | ||
| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | ||
| | |||
|- | |||
| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| | | ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | ||
| | |||
| | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| | | ALIGN=center|13 | ||
| | | ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | ||
| | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|} | |||
===Runda III=== | ===Runda III=== | ||
* | * |
Wersja z 20:33, 8 wrz 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1967/1968
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 2 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 3 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 4 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 5 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 6 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 7 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 8 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 9 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 11 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 12 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 13 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 14 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 15 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 16 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 17 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 18 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Runda III
Runda IV
Tabela końcowa
II - liga /10 drużyn/
Cracovia Kraków Zagłębie Sosnowiec Unia Oświęcim Zjednoczeni Września Polonia Bytom Stal Sanok Dolmel Wrocław Odra Opole Stoczniowiec Gdańsk Włókniarz Zgierz
Awans do I ligi - Zagłebie Sosnowiec. Spadek - Polonia Bytom i Zjednoczeni Września.
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |