Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | |||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1971/1972 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1971/1972 | ||
== | =ROZGRYWKI LIGOWE= | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (M) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (II) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (III) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|'''8''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (S) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 141: | Linia 266: | ||
|} | |} | ||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 334: | Linia 457: | ||
| ALIGN=center|'''5 : 1''' (1:0, 1:0, 3:1) | | ALIGN=center|'''5 : 1''' (1:0, 1:0, 3:1) | ||
|} | |} | ||
=== | ===TABELA PO I RUNDZIE=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 357: | Linia 480: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|108 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|66 | ||
|- | |- | ||
Linia 368: | Linia 491: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|110 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
|- | |- | ||
Linia 379: | Linia 502: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|93 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|68 | ||
|- | |- | ||
Linia 390: | Linia 513: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|110 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|86 | ||
|- | |- | ||
Linia 401: | Linia 524: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|74 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
|- | |- | ||
Linia 412: | Linia 535: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|69 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|63 | ||
|- | |- | ||
Linia 423: | Linia 546: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|80 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|88 | ||
|- | |- | ||
Linia 434: | Linia 557: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|71 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|91 | ||
|- | |- | ||
Linia 445: | Linia 568: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|92 | ||
|- | |- | ||
Linia 458: | Linia 581: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|98 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
Linia 469: | Linia 592: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|105 | ||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=16%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 0''' (2:0, 2:0, 1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 2''' (3:2, 2:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (s) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Naprzód Janów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''7 : 3''' (1:1, 4:0, 2:2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1971]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Naprzód Janów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''7 : 1''' (3:0, 1:1, 3:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[4 stycznia]] [[1972]] (s) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1991/92 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (s) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Pomorzanin Toruń]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 6''' (4:1, 0:3, 0:2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Pomorzanin Toruń]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 1''' (1:0, 1:0, 3:1) | |||
|} | |} | ||
=='''KADRA'''== | =='''KADRA'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 543: | Linia 858: | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec - sezony hokeja na lodzie|Sezon 1971/1972]] |
Aktualna wersja na dzień 15:08, 5 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1971/1972
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (M) | - | - | - | - | - | - | - |
2 | ??? (II) | - | - | - | - | - | - | - |
3 | ??? (III) | - | - | - | - | - | - | - |
4 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
5 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
6 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
7 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
8 | Zagłębie Sosnowiec | - | - | - | - | - | - | - |
9 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
10 | ??? (S) | - | - | - | - | - | - | - |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podhale Nowy Targ (M) | 40 | 68 | 0 | 0 | 0 | 241 | 109 |
2 | Baildon Katowice | 40 | 63 | 0 | 0 | 0 | 215 | 123 |
3 | Naprzód Janów | 40 | 52 | 0 | 0 | 0 | 180 | 134 |
4 | GKS Katowice | 40 | 44 | 0 | 0 | 0 | 145 | 139 |
5 | ŁKS Łódź | 40 | 42 | 0 | 0 | 0 | 133 | 118 |
6 | Legia Warszawa | 40 | 41 | 0 | 0 | 0 | 175 | 182 |
7 | Polonia Bydgoszcz | 40 | 39 | 0 | 0 | 0 | 175 | 167 |
8 | Pomorzanin Toruń | 40 | 30 | 0 | 0 | 0 | 148 | 187 |
9 | GKS Tychy | 40 | 26 | 0 | 0 | 0 | 125 | 180 |
10 | Zagłębie Sosnowiec (S) | 40 | 22 | 0 | 0 | 0 | 108 | 193 |
11 | Unia Oświęcim (S) | 40 | 11 | 0 | 0 | 0 | 99 | 220 |
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | 25 września 1971 (s) | ? | Zagłębie Sosnowiec | GKS Tychy | 6 : 2 (2:2, 1:0, 3:0) |
I Liga | 2 | 26 września 1971 (n) | ? | Zagłębie Sosnowiec | GKS Tychy | 2 : 4 (1:0, 0:2, 1:2) |
I Liga | 3 | 2 października 1971 (s) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Unia Oświęcim | 6 : 2 (2:1, 2:0, 2:1) |
I Liga | 4 | 3 października 1971 (n) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Unia Oświęcim | 3 : 2 (2:0, 1:1, 0:1) |
I Liga | 5 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 6 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 7 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 8 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 9 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 11 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 12 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 13 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 14 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 15 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 16 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 17 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 18 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 19 | ??? ??? (s) | ??? | Pomorzanin Toruń | Zagłębie Sosnowiec | 4 : 6 (4:1, 0:3, 0:2) |
I Liga | 20 | ??? ??? (n) | ??? | Pomorzanin Toruń | Zagłębie Sosnowiec | 5 : 1 (1:0, 1:0, 3:1) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baildon Katowice (M) | 20 | 32 | 0 | 0 | 0 | 108 | 66 |
2 | Podhale Nowy Targ | 20 | 31 | 0 | 0 | 0 | 110 | 49 |
3 | Naprzód Janów | 20 | 28 | 0 | 0 | 0 | 93 | 68 |
4 | Legia Warszawa | 20 | 25 | 0 | 0 | 0 | 110 | 86 |
5 | GKS Katowice | 20 | 24 | 0 | 0 | 0 | 74 | 64 |
6 | ŁKS Łódź | 20 | 20 | 0 | 0 | 0 | 69 | 63 |
7 | Polonia Bydgoszcz | 20 | 17 | 0 | 0 | 0 | 80 | 88 |
8 | Pomorzanin Toruń | 20 | 17 | 0 | 0 | 0 | 71 | 91 |
9 | Zagłębie Sosnowiec (S) | 20 | 12 | 0 | 0 | 0 | 53 | 92 |
10 | GKS Tychy (S) | 20 | 10 | 0 | 0 | 0 | 60 | 98 |
11 | Unia Oświęcim (S) | 20 | 4 | 0 | 0 | 0 | 44 | 105 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 21 | ??? 1971 (s) | ? | GKS Tychy | Zagłębie Sosnowiec | 5 : 0 (2:0, 2:0, 1:0) |
I Liga | 22 | ??? 1971 (n) | ? | GKS Tychy | Zagłębie Sosnowiec | 5 : 2 (3:2, 2:0, 0:0) |
I Liga | 23 | ??? 1971 (s) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Unia Oświęcim | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 24 | ??? 1971 (n) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Unia Oświęcim | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 25 | ??? 1971 (s) | ??? | Naprzód Janów | Zagłębie Sosnowiec | 7 : 3 (1:1, 4:0, 2:2) |
I Liga | 26 | ??? 1971 (n) | ??? | Naprzód Janów | Zagłębie Sosnowiec | 7 : 1 (3:0, 1:1, 3:0) |
I Liga | 27 | 4 stycznia 1972 (s) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 28 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 29 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 30 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 31 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 32 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 33 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 34 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 35 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 36 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 37 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 38 | ??? ??? (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 39 | ??? ??? (s) | ??? | Pomorzanin Toruń | Zagłębie Sosnowiec | 4 : 6 (4:1, 0:3, 0:2) |
I Liga | 40 | ??? ??? (n) | ??? | Pomorzanin Toruń | Zagłębie Sosnowiec | 5 : 1 (1:0, 1:0, 3:1) |
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???