WikiZagłębie

Z WikiZagłębie
Wersja z dnia 06:31, 9 lis 2012 autorstwa Michał Kusiak (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

WikiZagłębie jest witryną stworzoną w ramach projektu „Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie" realizowaną przez Forum dla Zagłębia Dąbrowskiego. Witryna powstała dzięki dofinansowaniu udzielonego przez Muzeum Historii Polski w ramach programu „Patriotyzm Jutra"

Cele WikiZagłębie

  1. podniesienie poziomu wiedzy i świadomości regionalnej
  2. popularyzacja i usystematyzowanie wiedzy o regionie
  3. integracja środowisk zagłębiowskich

Rola Forum dla Zagłębia Dąbrowskiego

Użytkownicy WikiZagłębie dokładają wszelkich starań by przedstawione w niej informacje były jak najpełniejsze i zgodne z prawdą. Forum dla Zagłębia Dąbrowskiego nie bierze jednak odpowiedzialności za prawdziwość treści występujących na portalu. Rolą stowarzyszenia w tworzeniu WikiZagłębie jest udostępnienie przestrzeni i stworzenie technicznych możliwości wymiany danych o regionie.

Poszanowanie Prawa

Stowarzyszenie nie jest właścicielem praw do stworzonej w ramach portalu zawartości. Użytkownicy WikiZagłębie, dzieląc się za pośrednictwem portalu wiedzą i materiałami, oświadczają, że ich wkład nie narusza obowiązującego porządku prawnego (a zwłaszcza prawa autorskiego). W przypadku gdy zostało naruszone Twoje prawo, prosimy o zgłoszenie tego faktu administracji portalu. Mając na celu jak najszersze wykorzystanie materiałów zgromadzonych w WikiZagłębie, autorzy wkładu, o ile nie zastrzegli inaczej, umożliwiają jego bezpłatne wykorzystanie z podaniem źródła i autorstwa.

Media o Naszym Projekcie

Gazeta Wyborcza [1]

Twoje Zagłębie [2]

Wirtualne Zawiercie [3]

Poznaj Sosnowiec [4]