Vladyslav Zahrobskyi: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „{{Sportowiec infobox | sportowiec = Vladyslav Zahrobskyi | grafika = Zahrobskyi Vladyslav 2021.jpg | opis grafiki = | data urodzenia = 19 kwietnia 1997 | miej...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 8: | Linia 8: | ||
| miejsce śmierci = | | miejsce śmierci = | ||
| dyscyplina = piłka nożna | | dyscyplina = piłka nożna | ||
| klub = SFC | | klub = SFC Niwa Winnica (UKR)<br>[[CKS Czeladź]] | ||
| od = | | od = | ||
| do = | | do = | ||
Linia 36: | Linia 36: | ||
| ALIGN=center|2021/22 | | ALIGN=center|2021/22 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[2021/22 Klasa Okręgowa gr.IV Katowice-Sosnowiec| | | ALIGN=center|[[2021/22 Klasa Okręgowa gr.IV Katowice-Sosnowiec|Klasa okr.]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź kadra 2021/22|6]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2021/22 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[2021/22 Puchar Polski Podokręg Sosnowiec|PP]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|77 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź kadra 2021/22|-]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź kadra 2021/22|-]] | ||
Aktualna wersja na dzień 16:26, 23 lip 2022
Vladyslav Zahrobskyi | |
Data urodzenia | 19 kwietnia 1997 |
piłka nożna | |
Przynależność klubowa | SFC Niwa Winnica (UKR) CKS Czeladź |
Vladyslav Zahrobskyi - (ur. 19 kwietnia 1997 r.) piłkarz (napastnik).
Statystyka meczów rozegranych w barwach CKS Czeladź
sezon | poziom | rozgrywki | mecze | minuty | bramki | ż.k. | cz.k. | miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/22 | 6 | Klasa okr. | 2 | 43 | 0 | 0 | 0 | 6 |
2021/22 | - | PP | 1 | 77 | 0 | 0 | 0 | - |
RAZEM | - | - | - |