V Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (17.04-23.04.2006): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 13: | Linia 13: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|Bochenek - Osiecka Agnieszka | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Botor Henryk Jan | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 20: | Linia 27: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|Camerata Silesia Zespół Śpiewaków Miasta Katowice | |||
| ALIGN=center|Katowice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Gałka Czesław | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 27: | Linia 41: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|Gliwicka Orkiestra Kameralna | |||
| ALIGN=center|Gliwice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Kaganiec Krzysztof | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 34: | Linia 55: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|Lisak Magdalena | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|Patrys Anna | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 41: | Linia 69: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rajewska Monika | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 48: | Linia 76: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rudny Andrzej | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 55: | Linia 83: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Sobierajski Paweł | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 62: | Linia 90: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Staniczek Kamil | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 69: | Linia 97: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Stanienda Jan | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 76: | Linia 104: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Szostak Anna | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 83: | Linia 111: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Śląski Kwintet Dęty | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
V Festiwal (17.23.04.2006 r.) | |||
[[Kategoria:Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej|2006]] | [[Kategoria:Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej|2006]] |
Wersja z 16:23, 18 cze 2016
I Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (21.04-28.04.2002)
DATA | GODZ. | MIEJSCE KONCERTU | WYKONAWCA | UWAGI |
---|---|---|---|---|
- | - | Sosnowiec, | Bochenek - Osiecka Agnieszka | - |
- | - | Sosnowiec, | Botor Henryk Jan | - |
- | - | Sosnowiec, | Camerata Silesia Zespół Śpiewaków Miasta Katowice | Katowice |
- | - | Sosnowiec, | Gałka Czesław | - |
- | - | Sosnowiec, | Gliwicka Orkiestra Kameralna | Gliwice |
- | - | Sosnowiec, | Kaganiec Krzysztof | - |
- | - | Sosnowiec, | Lisak Magdalena | - |
- | - | Sosnowiec, | Patrys Anna | - |
- | - | Sosnowiec, | Rajewska Monika | - |
- | - | Sosnowiec, | Rudny Andrzej | - |
- | - | Sosnowiec, | Sobierajski Paweł | - |
- | - | Sosnowiec, | Staniczek Kamil | - |
- | - | Sosnowiec, | Stanienda Jan | - |
- | - | Sosnowiec, | Szostak Anna | - |
- | - | Sosnowiec, | Śląski Kwintet Dęty | - |
V Festiwal (17.23.04.2006 r.)