V Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (17.04-23.04.2006): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 10: | Linia 10: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- |
Wersja z 16:17, 18 cze 2016
I Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (21.04-28.04.2002)
DATA | GODZ. | MIEJSCE KONCERTU | WYKONAWCA | UWAGI |
---|---|---|---|---|
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |