VI Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (09.04-15.04.2007): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „VI Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (17.04-23.04.2007)”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
VI Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (17.04-23.04.2007) | VI Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (17.04-23.04.2007) | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|DATA | |||
! WIDTH=5%|GODZ. | |||
! WIDTH=32%|MIEJSCE KONCERTU | |||
! WIDTH=35%|WYKONAWCA | |||
! WIDTH=22%|UWAGI | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[28 marca|28.03]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], ? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[28 marca|28.03]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], ? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[28 marca|28.03]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], ? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[28 marca|28.03]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], ? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[28 marca|28.03]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], ? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[28 marca|28.03]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], ? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[28 marca|28.03]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], ? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[28 marca|28.03]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], ? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[28 marca|28.03]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], ? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej|2007]] |
Wersja z 19:31, 17 cze 2016
VI Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (17.04-23.04.2007)
DATA | GODZ. | MIEJSCE KONCERTU | WYKONAWCA | UWAGI |
---|---|---|---|---|
28.03 (?) | ? | Sosnowiec, ? | - | - |
28.03 (?) | ? | Sosnowiec, ? | - | - |
28.03 (?) | ? | Sosnowiec, ? | - | - |
28.03 (?) | ? | Sosnowiec, ? | - | - |
28.03 (?) | ? | Sosnowiec, ? | - | - |
28.03 (?) | ? | Sosnowiec, ? | - | - |
28.03 (?) | ? | Sosnowiec, ? | - | - |
28.03 (?) | ? | Sosnowiec, ? | - | - |
28.03 (?) | ? | Sosnowiec, ? | - | - |