VIII Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (13.04-19.04.2009): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „VIII Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (13.04-19.04.2009)”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
VIII Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (13.04-19.04.2009) | VIII Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (13.04-19.04.2009) | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|DATA | |||
! WIDTH=5%|GODZ. | |||
! WIDTH=32%|MIEJSCE KONCERTU | |||
! WIDTH=35%|WYKONAWCA | |||
! WIDTH=22%|UWAGI | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]], | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej|2009]] |
Wersja z 15:52, 18 cze 2016
VIII Festiwal "Sosnowieckie Dni Muzyki Znanej i Nieznanej" (13.04-19.04.2009)
DATA | GODZ. | MIEJSCE KONCERTU | WYKONAWCA | UWAGI |
---|---|---|---|---|
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |
- | - | Sosnowiec, | - | - |