Trenerzy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Trenerzy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec: ==Tabela== {| border="5" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Trenerzy piłkarskiego [[Zagłębie Sosnowiec|Zagłębia Sosnowiec]]: | '''Trenerzy piłkarskiego [[Zagłębie Sosnowiec|Zagłębia Sosnowiec]]:''' | ||
{| border="5" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="5" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |- | ||
|'''Data rozpoczęcia pracy'''||'''Data zakończenia pracy'''||'''Imię i nazwisko'''||'''Uwagi''' | |'''Data rozpoczęcia pracy'''||'''Data zakończenia pracy'''||'''Imię i nazwisko'''||'''Uwagi''' | ||
|- | |||
| || ||[[Józef Słonecki]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Jan Ketz]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Gerard Wodarz]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Adam Niemiec]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Włodzimierz Dudek]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Hubert Skolik]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Ewald Cebula]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Alojzy Sitko]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Witold Majewski]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Teodor Wieczorek]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Artur Woźniak]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Tibor Kemeczy]] - Węgry|| | |||
|- | |||
| || ||[[Józef Machnik]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Ferenc Farszang]] - Węgry|| | |||
|- | |||
| || ||[[Antoni Brzeżańczyk]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Czesław Uznański]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Jan Liberda]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Nandor Banoy]] - Węgry|| | |||
|- | |||
| || ||[[Kazimierz Trampisz]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Józef Gałeczka]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Marian Masłoń]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Zbigniew Myga]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Andrzej Strejlau]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Kazimierz Szmidt]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Hubert Kostka]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Horst Panic]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Leszek Baczyński]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Jerzy Kopa]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Witold Szyguła]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Jerzy Miedziński]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Andrzej Kręgiel]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Dariusz Klamra]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Krzysztof Tochel]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Władysław Szaryński]]|| | |||
|- | |||
| || ||[[Jerzy Dworczyk]]|| | |||
|- | |- | ||
|[[28 maja]] [[2002]]||[[3 kwietnia]] [[2006]]||[[Krzysztof Tochel]]||| | |[[28 maja]] [[2002]]||[[3 kwietnia]] [[2006]]||[[Krzysztof Tochel]]||| |
Aktualna wersja na dzień 19:16, 2 lis 2015
Trenerzy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec: