Tenis stołowy (M): Liga Wojewódzka - Sezon 1979/1980: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 179: | Linia 179: | ||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | | ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|} | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? |
Wersja z 16:01, 9 lut 2017
Tenis stołowy (M): Liga Wojewódzka - Sezon 1979/1980
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | R | P | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI I RUNDY
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Wojewódzka | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 1 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Wojewódzka | 8 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 8 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 8 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 8 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 8 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Wojewódzka | 9 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 9 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 9 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 9 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka | 9 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | R | P | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁTS Gliwice | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Wawel Wirek | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | AZS II Gliwice | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | GKS Żory | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Polonia Sosnowiec | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Sparta Zabrze | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Włókniarz Zawiercie | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | Odra Wodzisław | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |