Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015'''”) |
|||
(Nie pokazano 22 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015''' | '''[[Sarmacja Będzin]] (piłka nożna) - Sezon 2014/2015''' | ||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Ruch Radzionków | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|82 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zieloni Żarki]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Raków II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Przyszłość Ciochowice | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Gwarek Tarnowskie Góry | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Poraj]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Slavia Ruda Śląska | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|Pilica Koniecpol | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|MLKS Woźniki | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|Fortuna Gliwice (S) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|119 | |||
|} | |||
Ludowy Klub Sportowy Kamienica Polska wycofał się z rozgrywek po 7 kolejce. Wyniki meczów z jego udziałem zostały anulowane. | |||
==RUNDA JESIENNA== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (1)|1]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (1)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (2)|2]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (2)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (3)|3]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (3)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (4)|4]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (4)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (5)|5]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (5)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin(piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (6)|6]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (6)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (7)|7]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (7)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (8)|8]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (8)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (9)|9]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (9)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (10)|10]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (10)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin(piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (11)|11]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (11)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (12)|12]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (12)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (13)|13]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (13)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (14)|14]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (14)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|} | |||
===TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Ruch Radzionków | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Przyszłość Ciochowice | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zieloni Żarki]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT| Gwarek Tarnowskie Góry | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Concordia Knurów | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Poraj]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Raków II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|MLKS Woźniki | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Pilica Koniecpol | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|Slavia Ruda Śląska | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT| Fortuna Gliwice (S) | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|} | |||
Ludowy Klub Sportowy Kamienica Polska wycofał się z rozgrywek po 7 kolejce. Wyniki meczów z jego udziałem zostały anulowane. | |||
==RUNDA WIOSENNA== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (15)|15*]] | |||
| ALIGN=center|[[8 listopada]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|Ruch Radzionków | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (15)|'''1 : 1''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (16)|16]] | |||
| ALIGN=center|[[21 marca]] [[2015]] (s) | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Zieloni Żarki]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (16)|'''3 : 1''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (17)|17]] | |||
| ALIGN=center|[[28 marca]] [[2015]] (s) | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin ]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (17)|'''1 : 1''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (18)|18]] | |||
| ALIGN=center|[[4 kwietnia]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|Raków II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (18)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (19)|19]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (19)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin(piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (20)|20]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (20)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (21)|21]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (21)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (22)|22]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (22)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (23)|23]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (23)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (24)|24]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (24)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin(piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (25)|25]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (25)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (26)|26]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (26)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (27)|27]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (27)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (28)|28]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (28)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|} | |||
*Mecz rundy wiosennej sezonu 2014/2015 rozegrany awansem w listopadzie [[2014]] roku. | |||
[[Kategoria:Sarmacja Będzin (piłka nożna)|Sezon 2014/2015]] |
Aktualna wersja na dzień 19:11, 1 lis 2015
Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2014/2015
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ruch Radzionków | 28 | 66 | 21 | 3 | 4 | 82 | 20 |
2 | Zieloni Żarki | 28 | 52 | 16 | 4 | 8 | 63 | 45 |
3 | Sarmacja Będzin | 28 | 46 | 13 | 7 | 8 | 57 | 40 |
4 | Raków II Częstochowa | 28 | 45 | 13 | 6 | 9 | 67 | 41 |
5 | Przyszłość Ciochowice | 28 | 45 | 13 | 6 | 9 | 44 | 41 |
6 | Unia Ząbkowice | 28 | 43 | 13 | 4 | 11 | 61 | 49 |
7 | Gwarek Tarnowskie Góry | 28 | 42 | 11 | 9 | 8 | 57 | 43 |
8 | Polonia Poraj | 28 | 41 | 11 | 8 | 9 | 53 | 43 |
9 | Górnik Piaski | 28 | 39 | 11 | 6 | 11 | 45 | 43 |
10 | RKS Grodziec | 28 | 38 | 11 | 5 | 12 | 39 | 52 |
11 | Slavia Ruda Śląska | 28 | 38 | 11 | 5 | 12 | 49 | 47 |
12 | Concordia Knurów | 28 | 35 | 10 | 5 | 13 | 50 | 65 |
13 | Pilica Koniecpol | 28 | 28 | 7 | 7 | 14 | 35 | 56 |
14 | MLKS Woźniki | 28 | 27 | 7 | 6 | 15 | 48 | 62 |
15 | Fortuna Gliwice (S) | 28 | 4 | 1 | 1 | 26 | 16 | 119 |
Ludowy Klub Sportowy Kamienica Polska wycofał się z rozgrywek po 7 kolejce. Wyniki meczów z jego udziałem zostały anulowane.
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ruch Radzionków | 14 | 32 | 10 | 2 | 2 | 38 | 12 |
2 | Przyszłość Ciochowice | 14 | 28 | 8 | 4 | 2 | 28 | 22 |
3 | Zieloni Żarki | 14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 32 | 21 |
4 | Gwarek Tarnowskie Góry | 14 | 24 | 7 | 3 | 4 | 35 | 21 |
5 | Concordia Knurów | 14 | 22 | 7 | 1 | 6 | 32 | 36 |
6 | Sarmacja Będzin | 14 | 22 | 6 | 4 | 4 | 29 | 23 |
7 | Polonia Poraj | 14 | 20 | 5 | 5 | 4 | 29 | 28 |
8 | Unia Ząbkowice | 14 | 19 | 6 | 1 | 7 | 31 | 35 |
9 | Raków II Częstochowa | 14 | 19 | 5 | 4 | 5 | 36 | 20 |
10 | MLKS Woźniki | 14 | 18 | 5 | 3 | 6 | 34 | 28 |
11 | Pilica Koniecpol | 14 | 16 | 4 | 4 | 6 | 18 | 21 |
12 | RKS Grodziec | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 17 | 32 |
13 | Górnik Piaski | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 18 | 25 |
14 | Slavia Ruda Śląska | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 23 | 32 |
15 | Fortuna Gliwice (S) | 14 | 3 | 1 | 0 | 13 | 13 | 57 |
Ludowy Klub Sportowy Kamienica Polska wycofał się z rozgrywek po 7 kolejce. Wyniki meczów z jego udziałem zostały anulowane.
RUNDA WIOSENNA
ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ
- Mecz rundy wiosennej sezonu 2014/2015 rozegrany awansem w listopadzie 2014 roku.