RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza (piłka nożna) - Sezon 1951: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
''' | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
|} | |||
|- | |- | ||
Linia 51: | Linia 214: | ||
|'''8.'''||[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|'''Stal Dąbrowa Górnicza''']]||'''14'''||'''6'''||'''12-34'''||'''2'''||'''2'''||'''10''' | |'''8.'''||[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|'''Stal Dąbrowa Górnicza''']]||'''14'''||'''6'''||'''12-34'''||'''2'''||'''2'''||'''10''' | ||
|} | |} | ||
=='''WYNIKI I TABELA KOŃCOWA - SEZON 1951 - II LIGA GRUPA 4'''== | |||
Włókniarz Chełmek 3:1 '''Stal Dąbrowa Górnicza''' | |||
'''Stal Dąbrowa Górnicza''' 2:3 Stal Sosnowiec | |||
Gwardia Kielce 2:3 '''Stal Dąbrowa Górnicza''' | |||
'''Stal Dąbrowa Górnicza''' 2:1 Budowlani Przemyśl | |||
'''Stal Dąbrowa Górnicza''' 0:2 Ogniwo Tarnów | |||
'''Stal Dąbrowa Górnicza''' 1:2 Górnik Knurów | |||
OWKS Kraków 2:0 '''Stal Dąbrowa Górnicza''' | |||
'''Stal Dąbrowa Górnicza''' 1:1 Włókniarz Chełmek | |||
Stal Sosnowiec 6:0 '''Stal Dąbrowa Górnicza''' | |||
'''Stal Dąbrowa Górnicza''' 1:1 Gwardia Kielce | |||
Budowlani Przemyśl 2:0 '''Stal Dąbrowa Górnicza''' | |||
Ogniwo Tarnów 3:0 '''Stal Dąbrowa Górnicza''' | |||
Górnik Knurów 3:0 '''Stal Dąbrowa Górnicza''' | |||
'''Stal Dąbrowa Górnicza''' 1:3 OWKS Kraków | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
---- | ---- |
Wersja z 20:39, 10 lip 2017
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
2 | ??? (A) | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
3 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
4 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
5 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
6 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
7 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
8 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
9 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
10 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
11 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
12 | ??? | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
13 | ??? (S) | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
14 | ??? (S) | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
15 | ??? (S) | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
16 | ??? (S) | 30 | 00 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
|- |Miejsce||Drużyna||Ilość meczów||Punkty||Bilans bramek||Zwycięstwa||Remisy||Porażki |- |1.||OWKS Kraków||14||25||40-10||12||1||1 |- |2.||Stal Sosnowiec||14||20||32-13||9||2||3 |- |3.||Górnik Knurów||14||15||28-23||7||1||6 |- |4.||Ogniwo Tarnów||14||14||20-22||6||2||6 |- |5.||Gwardia Kielce||14||12||26-30||5||2||7 |- |6.||Budowlani Tarnów||14||10||20-31||4||2||8 |- |7.||Włókniarz Chełmek||14||10||15-30||4||2||8 |- |8.||Stal Dąbrowa Górnicza||14||6||12-34||2||2||10 |}
WYNIKI I TABELA KOŃCOWA - SEZON 1951 - II LIGA GRUPA 4
Włókniarz Chełmek 3:1 Stal Dąbrowa Górnicza
Stal Dąbrowa Górnicza 2:3 Stal Sosnowiec
Gwardia Kielce 2:3 Stal Dąbrowa Górnicza
Stal Dąbrowa Górnicza 2:1 Budowlani Przemyśl
Stal Dąbrowa Górnicza 0:2 Ogniwo Tarnów
Stal Dąbrowa Górnicza 1:2 Górnik Knurów
OWKS Kraków 2:0 Stal Dąbrowa Górnicza
Stal Dąbrowa Górnicza 1:1 Włókniarz Chełmek
Stal Sosnowiec 6:0 Stal Dąbrowa Górnicza
Stal Dąbrowa Górnicza 1:1 Gwardia Kielce
Budowlani Przemyśl 2:0 Stal Dąbrowa Górnicza
Ogniwo Tarnów 3:0 Stal Dąbrowa Górnicza
Górnik Knurów 3:0 Stal Dąbrowa Górnicza
Stal Dąbrowa Górnicza 1:3 OWKS Kraków