Przemysław Pitry: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Przemysław Pitry''' - piłkarz '''Statystyka meczów rozegranych w barwach Zagłębia Sosnowiec''' {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" st...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 7: | Linia 7: | ||
|'''Sezon'''||'''Rozgrywki'''||'''Ilość rozegranych meczów'''||'''Strzelone gole''' | |'''Sezon'''||'''Rozgrywki'''||'''Ilość rozegranych meczów'''||'''Strzelone gole''' | ||
|- | |- | ||
| || || || | |2004/2005||II liga||13||6 | ||
|- | |- | ||
| ||'''SUMA:'''|| || | |2005/2006||II liga||15||7 | ||
|- | |||
| ||'''SUMA:'''||'''28||'''13''' | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Piłkarze Zagłębia Sosnowiec|Pitry, Przemysław]] | [[Kategoria: Piłkarze Zagłębia Sosnowiec|Pitry, Przemysław]] |
Aktualna wersja na dzień 18:15, 14 paź 2014
Przemysław Pitry - piłkarz
Statystyka meczów rozegranych w barwach Zagłębia Sosnowiec
Sezon | Rozgrywki | Ilość rozegranych meczów | Strzelone gole |
2004/2005 | II liga | 13 | 6 |
2005/2006 | II liga | 15 | 7 |
SUMA: | 28 | 13 |