Piłka ręczna: Klasa B, Grupa II - Sezon 1954/1955: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Piłka ręczna: Klasa B, Grupa II - Sezon 1954/1955'''”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka ręczna: Klasa B, Grupa II - Sezon 1954/1955''' | '''Piłka ręczna: Klasa B, Grupa II - Sezon 1954/1955''' | ||
==SKŁAD KLASY B (II)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=55%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=35%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS II Stalinogród | |||
| ALIGN=center|Stalinogród | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Bobrek | |||
| ALIGN=center|Bobrek | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Gliwice | |||
| ALIGN=center|Gliwice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Orzesze | |||
| ALIGN=center|Orzesze | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[LZS Żychcice]]''' | |||
| ALIGN=center|'''[[Żychcice (Wojkowice)|Żychcice]]''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Spójnia II Stalinogród | |||
| ALIGN=center|Stalinogród | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Świętochłowice | |||
| ALIGN=center|Świętochłowice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal II Bobrek | |||
| ALIGN=center|Bobrek | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zryw Dąbrowa Górnicza]]''' | |||
| ALIGN=center|'''[[Dąbrowa Górnicza]]''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Zryw Stalinogród | |||
| ALIGN=center|Stalinogród | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 00:07, 16 lis 2013
Piłka ręczna: Klasa B, Grupa II - Sezon 1954/1955
SKŁAD KLASY B (II)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | AZS II Stalinogród | Stalinogród |
2 | Górnik Bobrek | Bobrek |
3 | Kolejarz Gliwice | Gliwice |
4 | LZS Orzesze | Orzesze |
5 | LZS Żychcice | Żychcice |
6 | Spójnia II Stalinogród | Stalinogród |
7 | Stal Świętochłowice | Świętochłowice |
8 | Stal II Bobrek | Bobrek |
9 | Zryw Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
10 | Zryw Stalinogród | Stalinogród |