Piłka nożna: Liga Okręgowa (Kraków I) - Sezon 2016/2017: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 6 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Liga Okręgowa (Kraków I) - Sezon 2016/2017 | Piłka nożna: Liga Okręgowa (Kraków I) - Sezon 2016/2017 | ||
Awans do IV Ligi małopolskiej: KS Olkusz. Spadek do Klasy A: Leśnik Gorenice, Pogoń Miechów. Za zwycięstwo 3 pkt., za remis 1 pkt. | |||
===KOŃCOWA TABELA=== | |||
2. | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
3 | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz]] (A) | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Grębałowianka Kraków | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Sokół Kocmyrzów Branówka | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Prądniczanka Kraków]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Błękitni Modlnica | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Orzeł Iwanowice | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Klucze]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Piliczanka Pilica]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zieleńczanka Zielonki]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przebój Wolbrom]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Spójnia Osiek-Zimnodół]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Bolesław Bukowno]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Leśnik Gorenice]] (S) | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|Pogoń Miechów (S) | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga8927.html | |||
===TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 46: | Linia 189: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Prądniczanka Kraków | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Grębałowianka Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Przebój Wolbrom]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|35 | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Sokół Kocmyrzów Baranówka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Orzeł Iwanowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Błękitni Modlnica | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Przemsza Klucze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Piliczanka Pilica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Spójnia Osiek-Zimnodół | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Zieleńczanka Zielonki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Leśnik Gorenice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Bolesław Bukowno]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Pogoń Miechów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie szóstego poziomu|Liga Okręgowa (Kraków I) - Sezon 2016/2017]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie szóstego poziomu|Liga Okręgowa (Kraków I) - Sezon 2016/2017]] | ||
[[Kategoria:Liga Okręgowa (Kraków I)|Sezon 2016/2017]] | [[Kategoria:Liga Okręgowa (Kraków I)|Sezon 2016/2017]] |
Aktualna wersja na dzień 08:02, 27 kwi 2022
Piłka nożna: Liga Okręgowa (Kraków I) - Sezon 2016/2017
Awans do IV Ligi małopolskiej: KS Olkusz. Spadek do Klasy A: Leśnik Gorenice, Pogoń Miechów. Za zwycięstwo 3 pkt., za remis 1 pkt.
KOŃCOWA TABELA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Olkusz (A) | 26 | 59 | 19 | 2 | 5 | 58 | 34 |
2 | Grębałowianka Kraków | 26 | 52 | 16 | 4 | 6 | 41 | 24 |
3 | Sokół Kocmyrzów Branówka | 26 | 51 | 16 | 3 | 7 | 73 | 45 |
4 | Prądniczanka Kraków | 26 | 45 | 13 | 6 | 7 | 58 | 33 |
5 | Błękitni Modlnica | 26 | 45 | 14 | 3 | 9 | 74 | 62 |
6 | Orzeł Iwanowice | 26 | 41 | 11 | 8 | 7 | 55 | 44 |
7 | Przemsza Klucze | 26 | 38 | 11 | 5 | 10 | 50 | 39 |
8 | Piliczanka Pilica | 26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 44 | 43 |
9 | Zieleńczanka Zielonki | 26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 49 | 54 |
10 | Przebój Wolbrom | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 52 | 69 |
11 | Spójnia Osiek-Zimnodół | 26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 40 | 59 |
12 | Bolesław Bukowno | 26 | 26 | 8 | 2 | 16 | 38 | 59 |
13 | Leśnik Gorenice (S) | 26 | 21 | 6 | 3 | 17 | 21 | 57 |
14 | Pogoń Miechów (S) | 26 | 16 | 3 | 7 | 16 | 28 | 59 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga8927.html
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Olkusz | 13 | 31 | 10 | 1 | 2 | 36 | 22 |
2 | Prądniczanka Kraków | 13 | 27 | 8 | 3 | 2 | 33 | 13 |
3 | Grębałowianka Kraków | 13 | 27 | 9 | 0 | 4 | 22 | 13 |
4 | Przebój Wolbrom | 13 | 25 | 8 | 1 | 4 | 35 | 26 |
5 | Sokół Kocmyrzów Baranówka | 13 | 24 | 8 | 0 | 5 | 38 | 24 |
6 | Orzeł Iwanowice | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 31 | 25 |
7 | Błękitni Modlnica | 13 | 21 | 7 | 0 | 6 | 39 | 36 |
8 | Przemsza Klucze | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 28 | 25 |
9 | Piliczanka Pilica | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 20 | 24 |
10 | Spójnia Osiek-Zimnodół | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 24 | 25 |
11 | Zieleńczanka Zielonki | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 25 | 28 |
12 | Leśnik Gorenice | 13 | 9 | 3 | 0 | 10 | 10 | 37 |
13 | Bolesław Bukowno | 13 | 6 | 2 | 0 | 11 | 12 | 38 |
14 | Pogoń Miechów | 13 | 6 | 1 | 3 | 9 | 12 | 29 |