Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2012/2013: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Liga okręgowa 2012/2013, grupa: Katowice II 1. Podlesianka Katowice 30 74 24 2 4 91-40 Awans 2. RKS Grodziec (Będzin) 30 73 23 4 3 76-34 Bar...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 11 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
* Awans do IV Ligi: Podlesianka Katowice, RKS Grodziec. Spadek do Klasy A: Orzeł Biały Brzeziny Śląskie, Kolejarz 24 Katowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Mecz 29 kolejki Ciężkowianka Jaworzno - Wawel Wirek nie został rozegrany ze względu na zły stan boiska. Nie miał on wpływu na spadki i awanse. | |||
2. | =='''TABELA KOŃCOWA'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
4 | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Podlesianka Katowice (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|91 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Urania Ruda Śląska | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|81 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
10 | |- | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Wawel Wirek | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
11 | |- | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|ŁKS Łagiewniki | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|84 | |||
12 | |- | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
13 | |- | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|Rymer Rybnik | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|Jastrząb Bielszowice | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|93 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz 24 Katowice (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga6341.html | |||
==TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (B) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
[[Kategoria: Sezon piłkarski|2012/2013]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie szóstego poziomu|Sezon 2012/2013]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa|Sezon 2012/2013]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa (Katowice)|Sezon 2012/2013]] | |||
[[Kategoria:Sezon 2012/2013|Klasa Okręgowa]] |
Aktualna wersja na dzień 08:34, 26 maj 2022
- Awans do IV Ligi: Podlesianka Katowice, RKS Grodziec. Spadek do Klasy A: Orzeł Biały Brzeziny Śląskie, Kolejarz 24 Katowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- Mecz 29 kolejki Ciężkowianka Jaworzno - Wawel Wirek nie został rozegrany ze względu na zły stan boiska. Nie miał on wpływu na spadki i awanse.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podlesianka Katowice (A) | 30 | 72 | 24 | 2 | 4 | 91 | 40 |
2 | RKS Grodziec (A) | 30 | 73 | 23 | 4 | 3 | 76 | 34 |
3 | Przemsza Siewierz | 30 | 61 | 19 | 4 | 7 | 76 | 31 |
4 | Urania Ruda Śląska | 30 | 60 | 20 | 0 | 10 | 81 | 46 |
5 | Warta Zawiercie | 30 | 57 | 17 | 6 | 7 | 70 | 39 |
6 | Strażak Mierzęcice | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 50 | 47 |
7 | AKS Niwka | 30 | 47 | 14 | 5 | 11 | 60 | 41 |
8 | Unia Dąbrowa Górnicza | 30 | 40 | 11 | 7 | 12 | 36 | 45 |
9 | Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 30 | 36 | 11 | 3 | 16 | 31 | 46 |
10 | Wawel Wirek | 29 | 33 | 9 | 6 | 14 | 44 | 49 |
11 | ŁKS Łagiewniki | 30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 37 | 84 |
12 | Ciężkowianka Jaworzno | 29 | 30 | 9 | 3 | 17 | 58 | 68 |
13 | Rymer Rybnik | 30 | 30 | 8 | 6 | 16 | 56 | 67 |
14 | Jastrząb Bielszowice | 30 | 26 | 8 | 2 | 20 | 28 | 62 |
15 | Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (S) | 30 | 20 | 6 | 2 | 22 | 38 | 93 |
16 | Kolejarz 24 Katowice (S) | 30 | 16 | 3 | 7 | 20 | 34 | 74 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga6341.html
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (B) | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (S) | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |