Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2010/2011: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[ | '''[[Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2010/2011]]''' | ||
* Awans do IV Ligi Katowice: Górnik Piaski. Spadek do Klasy A: Milenium Wojkowice, Andaluzja Brzozowice-Kamień, Orkan Dąbrówka Wielka. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań. | |||
* Orkan Dąbrówka Wielka wycofał się po zakończeniu rozgrywek. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 15: | Linia 20: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|75 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|75 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|67 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|90 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Gwarek Tarnowskie Góry]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|66 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|81 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|66 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Piast Ożarowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Wawel Wirek]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MCKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Śląsk Świętochłowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Podlesianka Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Siemianowice Śląskie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zgoda Byczyna]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|69 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Milenium Wojkowice]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|34 | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|-BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Andaluzja Brzozowice-Kamień]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|77 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Orkan Dąbrówka Wielka]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|145 | ||
|} | |} | ||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga5109.html | |||
Aktualna wersja na dzień 10:42, 10 lis 2022
Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2010/2011
- Awans do IV Ligi Katowice: Górnik Piaski. Spadek do Klasy A: Milenium Wojkowice, Andaluzja Brzozowice-Kamień, Orkan Dąbrówka Wielka. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decydował bilans bezpośrednich spotkań.
- Orkan Dąbrówka Wielka wycofał się po zakończeniu rozgrywek.
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Piaski (A) | 30 | 75 | 24 | 3 | 3 | 75 | 24 |
2 | Unia Ząbkowice | 30 | 67 | 21 | 4 | 5 | 90 | 22 |
3 | Gwarek Tarnowskie Góry | 30 | 66 | 20 | 6 | 4 | 81 | 21 |
4 | Ciężkowianka Jaworzno | 30 | 57 | 17 | 6 | 7 | 66 | 44 |
5 | Unia Dąbrowa Górnicza | 30 | 50 | 13 | 11 | 6 | 59 | 31 |
6 | Piast Ożarowice | 30 | 49 | 15 | 4 | 11 | 46 | 37 |
7 | Wawel Wirek | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 50 | 52 |
8 | AKS Niwka | 30 | 44 | 11 | 11 | 8 | 55 | 42 |
9 | MCKS Czeladź | 30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 44 | 36 |
10 | Śląsk Świętochłowice | 30 | 40 | 12 | 4 | 14 | 48 | 52 |
11 | Podlesianka Katowice | 30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 44 | 54 |
12 | MKS Siemianowice Śląskie | 30 | 31 | 9 | 4 | 17 | 33 | 51 |
13 | Zgoda Byczyna | 30 | 29 | 8 | 5 | 17 | 28 | 69 |
14 | Milenium Wojkowice (S) | 30 | 28 | 6 | 10 | 14 | 34 | 50 |
15 | Andaluzja Brzozowice-Kamień (S) | 30 | 17 | 5 | 2 | 23 | 30 | 77 |
16 | Orkan Dąbrówka Wielka (S) | 30 | 3 | 1 | 0 | 29 | 14 | 145 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga5109.html