Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2007/2008: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2007/2008”) |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2007/2008''' | |||
* Awans do IV Ligi Katowice: Górnik 09 Mysłowice, Wyzwolenie Chorzów. Spadek do Klasy A: Błękitni Sarnów. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wyzwolenia Chorzów]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podlesianka Katowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie|MKS Siemianowice Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Andaluzja Piekary Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orkan Dąbrówka Wielka Piekary Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Katowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pogoń Imielin]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|84 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|121 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga3561.html | |||
[[Kategoria:Sezon piłkarski|2007/2008]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie szóstego poziomu|Sezon 2007/2008]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa|Sezon 2007/2008]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa (Katowice)|Sezon 2007/2008]] | |||
[[Kategoria:Sezon 2007/2008|Klasa Okręgowa]] |
Aktualna wersja na dzień 10:34, 10 lis 2022
Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2007/2008
- Awans do IV Ligi Katowice: Górnik 09 Mysłowice, Wyzwolenie Chorzów. Spadek do Klasy A: Błękitni Sarnów. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik 09 Mysłowice (A) | 30 | 74 | 23 | 5 | 2 | 79 | 14 |
2 | Wyzwolenia Chorzów (A) | 30 | 68 | 21 | 5 | 4 | 62 | 20 |
3 | Podlesianka Katowice | 30 | 63 | 20 | 3 | 7 | 68 | 32 |
4 | Czarni Sosnowiec | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 47 | 31 |
5 | Ciężkowianka Jaworzno | 30 | 45 | 14 | 3 | 13 | 53 | 45 |
6 | MKS Siemianowice Śląskie | 30 | 44 | 13 | 5 | 12 | 48 | 39 |
7 | Andaluzja Piekary Śląskie | 30 | 44 | 13 | 5 | 12 | 36 | 40 |
8 | AKS Niwka Sosnowiec | 30 | 44 | 13 | 5 | 12 | 53 | 38 |
9 | Unia Ząbkowice | 30 | 43 | 12 | 7 | 11 | 50 | 32 |
10 | Orkan Dąbrówka Wielka Piekary Śląskie | 30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 40 | 41 |
11 | Górnik Jaworzno | 30 | 40 | 11 | 7 | 12 | 33 | 40 |
12 | Unia Dąbrowa Górnicza | 30 | 37 | 10 | 7 | 13 | 46 | 54 |
13 | Górnik Piaski | 30 | 33 | 9 | 6 | 15 | 43 | 65 |
14 | Kolejarz Katowice | 30 | 30 | 8 | 6 | 16 | 33 | 52 |
15 | Pogoń Imielin | 30 | 16 | 4 | 4 | 22 | 32 | 84 |
16 | Błękitni Sarnów (S) | 30 | 8 | 2 | 2 | 26 | 23 | 121 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga3561.html