Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2004/2005: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2004/2005”) |
(Uzupełnienie hasła) |
||
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2004/2005 | '''[[Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2004/2005]]''' | ||
* Awans do IV Ligi Katowice: Górnik Wesoła. Spadek do Klasy A: Ruch II Chorzów. Udział w barażach o utrzymanie się w Lidze Okręgowej Unia Ząbkowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wesoła]] (A) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wawel Wirek]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|85 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Milenium Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Andaluzja Piekary Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Szczakowianka Jaworzno|Szczakowianka II Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie|MKS Siemianowice Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podlesianka Katowice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Kolejarz 24 Katowice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] (B) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ruch Chorzów|Ruch II Chorzów]] (S) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|88 | |||
|} | |||
=BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W LIDZE OKRĘGOWEJ= | |||
Po rozegraniu meczów barażowych doszło do połączenia zespołów Andaluzji Brzozowice-Kamień i Olimpii Piekary Śląskie. O zwolnione miejsce w lidze okręgowej mieli zagrać przegrani w barażach - Piast Leszczyny i Sośnica Gliwice. Drużyna Piasta zrezygnowała jednak z gry, w związku z czym Sośnica utrzymała się bez gry. Później, po wycofaniu z IV ligi Górnika II Zabrze utrzymały się zdegradowane uprzednio Szombierki Bytom, a zwolnione miejsce w lidze okręgowej zajął Piast Leszczyny. | |||
* 25-26.06.2005 r. | |||
Sośnica Gliwice - Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-1 | |||
Silesia Lubomia - Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 5-0 | |||
*29.06.2005 r. | |||
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) - Sośnica Gliwice 2-0 | |||
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) - Silesia Lubomia 2-0 | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga1413.html | |||
Baraż: http://www.90minut.pl/liga/0/liga1955.html | |||
[[Kategoria:Sezon piłkarski|2004/2005]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie szóstego poziomu|Sezon 2004/2005]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa|Sezon 2004/2005]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa (Katowice)|Sezon 2004/2005]] | |||
[[Kategoria:Sezon 2004/2005|Klasa Okręgowa]] |
Aktualna wersja na dzień 11:51, 26 paź 2022
Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2004/2005
- Awans do IV Ligi Katowice: Górnik Wesoła. Spadek do Klasy A: Ruch II Chorzów. Udział w barażach o utrzymanie się w Lidze Okręgowej Unia Ząbkowice. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Wesoła (A) | 28 | 67 | 21 | 4 | 3 | 74 | 21 |
2 | Wawel Wirek | 28 | 57 | 18 | 3 | 7 | 85 | 35 |
3 | AKS Niwka Sosnowiec | 28 | 53 | 16 | 5 | 7 | 65 | 36 |
4 | Milenium Wojkowice | 28 | 51 | 14 | 9 | 5 | 47 | 23 |
5 | Andaluzja Piekary Śląskie | 28 | 48 | 14 | 6 | 8 | 50 | 28 |
6 | Błękitni Sarnów | 28 | 40 | 11 | 7 | 10 | 40 | 35 |
7 | Szczakowianka II Jaworzno | 28 | 38 | 10 | 8 | 10 | 37 | 36 |
8 | MKS Siemianowice Śląskie | 28 | 36 | 9 | 9 | 10 | 33 | 41 |
9 | Górnik Jaworzno | 28 | 35 | 9 | 8 | 11 | 32 | 41 |
10 | Unia Dąbrowa Górnicza | 28 | 34 | 10 | 4 | 14 | 35 | 49 |
11 | Podlesianka Katowice | 28 | 32 | 10 | 2 | 16 | 30 | 45 |
12 | Kolejarz 24 Katowice | 28 | 31 | 7 | 10 | 11 | 29 | 45 |
13 | Zapora Przeczyce | 28 | 31 | 8 | 7 | 13 | 41 | 72 |
14 | Unia Ząbkowice (B) | 28 | 27 | 6 | 9 | 13 | 32 | 45 |
15 | Ruch II Chorzów (S) | 28 | 3 | 0 | 3 | 25 | 10 | 88 |
BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W LIDZE OKRĘGOWEJ
Po rozegraniu meczów barażowych doszło do połączenia zespołów Andaluzji Brzozowice-Kamień i Olimpii Piekary Śląskie. O zwolnione miejsce w lidze okręgowej mieli zagrać przegrani w barażach - Piast Leszczyny i Sośnica Gliwice. Drużyna Piasta zrezygnowała jednak z gry, w związku z czym Sośnica utrzymała się bez gry. Później, po wycofaniu z IV ligi Górnika II Zabrze utrzymały się zdegradowane uprzednio Szombierki Bytom, a zwolnione miejsce w lidze okręgowej zajął Piast Leszczyny.
- 25-26.06.2005 r.
Sośnica Gliwice - Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) 3-1
Silesia Lubomia - Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 5-0
- 29.06.2005 r.
Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza) - Sośnica Gliwice 2-0
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) - Silesia Lubomia 2-0
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga1413.html