Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2001/2002: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2001/2002”) |
(Uzupełnienia hasła) |
||
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: | '''Piłka nożna Klasa Okręgowa Grupa II Katowice - Sezon 2001/2002''' | ||
* Awans do IV Ligi grupa Katowice wywalczyła Unia Strzemieszyce. Spadek do Klasy A: RKS Grodziec. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Przed sezonem Andaluzja Piekary Śląskie została przeniesiona z grupy II do grupy IV, a Górnik Wesoła i Ruch II Chorzów zostały przeniesiony z grupy I do grupy II katowickiej Ligi Okręgowej. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce]] (A) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|64 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podlesianka Katowice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Szczakowianka Jaworzno|Szczakowianka II Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rozbark Bytom]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ruch Chorzów|Ruch II Chorzów]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie|MKS Siemianowice Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wesoła]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|64 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|80 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] (S) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|92 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga98.html | |||
[[Kategoria:Sezon piłkarski|2001/2002]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie szóstego poziomu|Sezon 2001/2002]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa|Sezon 2001/2002]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa (Katowice)|Sezon 2001/2002]] | |||
[[Kategoria:Sezon 2001/2002|Klasa Okręgowa]] |
Aktualna wersja na dzień 08:03, 28 paź 2022
Piłka nożna Klasa Okręgowa Grupa II Katowice - Sezon 2001/2002
- Awans do IV Ligi grupa Katowice wywalczyła Unia Strzemieszyce. Spadek do Klasy A: RKS Grodziec. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- Przed sezonem Andaluzja Piekary Śląskie została przeniesiona z grupy II do grupy IV, a Górnik Wesoła i Ruch II Chorzów zostały przeniesiony z grupy I do grupy II katowickiej Ligi Okręgowej.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Strzemieszyce (A) | 28 | 67 | 21 | 4 | 3 | 64 | 21 |
2 | Sarmacja Będzin | 28 | 62 | 19 | 5 | 4 | 67 | 17 |
3 | Podlesianka Katowice | 28 | 56 | 18 | 2 | 8 | 67 | 34 |
4 | Szczakowianka II Jaworzno | 28 | 52 | 15 | 7 | 6 | 67 | 40 |
5 | Rozbark Bytom | 28 | 48 | 14 | 6 | 8 | 52 | 31 |
6 | Unia Ząbkowice | 28 | 47 | 15 | 2 | 11 | 61 | 34 |
7 | Ruch II Chorzów | 28 | 45 | 13 | 6 | 9 | 47 | 37 |
8 | Górnik Jaworzno | 28 | 37 | 11 | 4 | 13 | 47 | 43 |
9 | Górnik 09 Mysłowice | 28 | 34 | 10 | 4 | 14 | 35 | 49 |
10 | MKS Siemianowice Śląskie | 28 | 34 | 10 | 4 | 14 | 43 | 46 |
11 | Górnik Sosnowiec | 28 | 31 | 9 | 4 | 15 | 32 | 50 |
12 | Górnik Wesoła | 28 | 26 | 8 | 2 | 18 | 42 | 64 |
13 | Przemsza Siewierz | 28 | 25 | 8 | 1 | 19 | 30 | 67 |
14 | Zagłębiak Dąbrowa Górnicza | 28 | 23 | 7 | 2 | 19 | 24 | 80 |
15 | RKS Grodziec (S) | 28 | 16 | 5 | 1 | 22 | 27 | 92 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga98.html