Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2017/2018: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 8 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2017/2018''' | '''Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2017/2018''' | ||
* Awans po barażach do III Ligi wywalczył Ruch Radzionków. Spadek do Ligi Okręgowej: Szczakowianka Jaworzno, Sparta Lubliniec, Piast II Gliwice, as po przegranym barażu także Raków II Częstochowa. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ruch Radzionków]] (B) (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|64 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Szombierki Bytom]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Śląsk Świętochłowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Łaziska Górne]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Myszków]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Gwarek Ornontowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Poraj]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Raków II Częstochowa]] (B) (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|89 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Szczakowianka Jaworzno]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|64 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Piast II Gliwice]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|94 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sparta Lubliniec]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|87 | |||
|} | |||
===BARAŻE O AWANS DO III LIGI=== | |||
Wzięły w nim udział: [[Polonia Bytom]] - zwycięzca grupy II IV Ligi i [[Ruch Radzionków]] - zwycięzca grupy I IV Ligi rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu [[Ruch Radzionków]] awansował do III Ligi. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2017/2018]] [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2017/2018]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[16 czerwca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Bytom]] | |||
| ALIGN=center|[[Ruch Radzionków]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:0) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2017/2018]] [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2017/2018]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[20 czerwca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Ruch Radzionków]] | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Bytom]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (0:1) | |||
|} | |||
===BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W IV LIDZE=== | |||
Wzięły w nim udział: [[Raków II Częstochowa]] - 13-ta drużyna grupy I IV Ligi i [[Podbeskidzie II Bielsko-Biała]] - 13-ta drużyna grupy II IV Ligi rozgrywając jeden mecz na terenie neutralnym w Rudzie Śląskiej. W wyniku barażu [[Podbeskidzie II Bielsko-Biała]] utrzymało się w IV Lidze. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2017/2018]] [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2017/2018]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[23 czerwca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|12.00 | |||
| ALIGN=center|[[Raków II Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Podbeskidzie II Bielsko-Biała]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' (1:2) | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga9542.html | |||
Baraże o awans do III Ligi: http://www.90minut.pl/liga/0/liga9936.html | |||
Baraże o utrzymanie się w IV Lidze: http://www.90minut.pl/liga/0/liga9984.html | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Liga IV, (5) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria: Sezon piłkarski|2017/2018]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie piątego poziomu|Sezon 2017/2018]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie piątego poziomu|Sezon 2017/2018]] | ||
[[Kategoria:Liga IV|Sezon 2017/2018]] | [[Kategoria:Liga IV|Sezon 2017/2018]] | ||
[[Kategoria:Liga IV, Grupa "śląska" I|Sezon 2017/2018]] | [[Kategoria:Liga IV, Grupa "śląska" I|Sezon 2017/2018]] | ||
[[Kategoria:Sezon 2017/2018|Liga IV]] | [[Kategoria:Sezon 2017/2018|Liga IV]] |
Aktualna wersja na dzień 10:22, 25 lip 2023
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2017/2018
- Awans po barażach do III Ligi wywalczył Ruch Radzionków. Spadek do Ligi Okręgowej: Szczakowianka Jaworzno, Sparta Lubliniec, Piast II Gliwice, as po przegranym barażu także Raków II Częstochowa. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ruch Radzionków (B) (A) | 30 | 64 | 19 | 7 | 4 | 61 | 30 |
2 | Szombierki Bytom | 30 | 60 | 17 | 9 | 4 | 56 | 22 |
3 | Przemsza Siewierz | 30 | 60 | 19 | 3 | 8 | 57 | 31 |
4 | Śląsk Świętochłowice | 30 | 55 | 16 | 7 | 7 | 70 | 40 |
5 | Polonia Łaziska Górne | 30 | 51 | 15 | 6 | 9 | 66 | 45 |
6 | RKS Grodziec | 30 | 50 | 15 | 5 | 10 | 67 | 45 |
7 | MKS Myszków | 30 | 48 | 15 | 3 | 12 | 56 | 42 |
8 | Sarmacja Będzin | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 61 | 38 |
9 | Gwarek Ornontowice | 30 | 43 | 12 | 7 | 11 | 48 | 49 |
10 | Warta Zawiercie | 30 | 38 | 11 | 5 | 14 | 48 | 45 |
11 | Polonia Poraj | 30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 38 | 50 |
12 | Górnik Piaski | 30 | 30 | 9 | 3 | 18 | 26 | 50 |
13 | Raków II Częstochowa (B) (S) | 30 | 29 | 9 | 2 | 19 | 47 | 89 |
14 | Szczakowianka Jaworzno (S) | 30 | 23 | 5 | 8 | 17 | 35 | 64 |
15 | Piast II Gliwice (S) | 30 | 21 | 6 | 3 | 21 | 50 | 94 |
16 | Sparta Lubliniec (S) | 30 | 20 | 5 | 5 | 20 | 35 | 87 |
BARAŻE O AWANS DO III LIGI
Wzięły w nim udział: Polonia Bytom - zwycięzca grupy II IV Ligi i Ruch Radzionków - zwycięzca grupy I IV Ligi rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu Ruch Radzionków awansował do III Ligi.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2017/2018 Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2017/2018 | BARAŻ | 16 czerwca 2018 | 17.00 | Polonia Bytom | Ruch Radzionków | 1 : 1 (1:0) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2017/2018 Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2017/2018 | BARAŻ | 20 czerwca 2018 | 18.00 | Ruch Radzionków | Polonia Bytom | 2 : 1 (0:1) |
BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W IV LIDZE
Wzięły w nim udział: Raków II Częstochowa - 13-ta drużyna grupy I IV Ligi i Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 13-ta drużyna grupy II IV Ligi rozgrywając jeden mecz na terenie neutralnym w Rudzie Śląskiej. W wyniku barażu Podbeskidzie II Bielsko-Biała utrzymało się w IV Lidze.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2017/2018 Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2017/2018 | BARAŻ | 23 czerwca 2018 | 12.00 | Raków II Częstochowa | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 2 : 3 (1:2) |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga9542.html
Baraże o awans do III Ligi: http://www.90minut.pl/liga/0/liga9936.html
Baraże o utrzymanie się w IV Lidze: http://www.90minut.pl/liga/0/liga9984.html
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga IV, (5) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |