Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
mNie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2015/2016''' | '''Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2015/2016''' | ||
* Awans do baraży o grę w III Lidze wywalczył Gwarek Tarnowskie Góry. Spadek do Ligi Okręgowej: Górnik Wesoła, Zieloni Żarki, Przyszłość Ciochowice. Spadek do Klasy A Unia Ząbkowice, ponieważ wycofała się przed zakończeniem rozgrywek. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Unia Ząbkowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej i zgodnie z regulaminem została przesunięta na ostanie miejsce w tabeli oraz została zdegradowana o dwie klasy niżej czyli do Klasy A. W rundzie wiosennej jej mecze zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 15: | Linia 19: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|-BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Gwarek Tarnowskie Góry]] (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|71 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|71 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ruch Radzionków]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|84 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|72 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|?17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|62 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Myszków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Poraj]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[GKS Katowice|GKS II Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|62 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Slavia Ruda Śląska]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|66 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Concordia Knurów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa|Raków II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|61 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Wesoła]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|83 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zieloni Żarki]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|66 | ||
|-BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Przyszłość Ciochowice]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|138 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|69 | ||
|} | |||
===BARAŻE O GRĘ W III LIDZE=== | |||
|- BGCOLOR=# | Wzięły w nim udział: [[Gwarek Tarnowskie Góry]] - zwycięzca grupy I IV Ligi i [[Unia Turza Śląska]] - zwycięzca grupy II IV Ligi rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu [[Unia Turza Śląska]] awansowała do III Ligi. | ||
| | |||
| ALIGN= | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=17%|data | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=7%|godz. | ||
| | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2015/2016]] [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2015/2016]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[18 czerwca]] [[2016]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Gwarek Tarnowskie Góry]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Turza Śląska]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:2) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2015/2016]] [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2015/2016]] | ||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[22 czerwca]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Unia Turza Śląska]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Gwarek Tarnowskie Góry]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:0) | ||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga8130.html | |||
Baraże: http://www.90minut.pl/liga/0/liga8697.html | |||
===Kolejka 1=== | ===Kolejka 1=== |
Aktualna wersja na dzień 11:59, 28 lut 2023
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2015/2016
- Awans do baraży o grę w III Lidze wywalczył Gwarek Tarnowskie Góry. Spadek do Ligi Okręgowej: Górnik Wesoła, Zieloni Żarki, Przyszłość Ciochowice. Spadek do Klasy A Unia Ząbkowice, ponieważ wycofała się przed zakończeniem rozgrywek. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- Unia Ząbkowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej i zgodnie z regulaminem została przesunięta na ostanie miejsce w tabeli oraz została zdegradowana o dwie klasy niżej czyli do Klasy A. W rundzie wiosennej jej mecze zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gwarek Tarnowskie Góry (B) | 30 | 71 | 21 | 8 | 1 | 71 | 17 |
2 | Ruch Radzionków | 30 | 62 | 20 | 2 | 8 | 84 | 31 |
3 | Sarmacja Będzin | 30 | 60 | 18 | 6 | 6 | 72 | 37 |
4 | RKS Grodziec | 30 | 57 | ?17 | 6 | 7 | 62 | 35 |
5 | MKS Myszków | 30 | 56 | 17 | 5 | 8 | 53 | 41 |
6 | Polonia Poraj | 30 | 50 | 14 | 8 | 8 | 59 | 39 |
7 | GKS II Katowice | 30 | 46 | 14 | 4 | 12 | 62 | 36 |
8 | Przemsza Siewierz | 30 | 46 | 14 | 4 | 12 | 57 | 47 |
9 | Slavia Ruda Śląska | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 66 | 55 |
10 | Concordia Knurów | 30 | 43 | 13 | 4 | 13 | 58 | 51 |
11 | Raków II Częstochowa | 30 | 39 | 11 | 6 | 15 | 61 | 57 |
12 | Górnik Piaski | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 50 | 54 |
13 | Górnik Wesoła (S) | 30 | 26 | 7 | 5 | 18 | 30 | 83 |
14 | Zieloni Żarki (S) | 30 | 19 | 5 | 4 | 21 | 31 | 66 |
15 | Przyszłość Ciochowice (S) | 30 | 6 | 2 | 0 | 28 | 11 | 138 |
16 | Unia Ząbkowice (S) | 30 | 19 | 5 | 4 | 21 | 29 | 69 |
BARAŻE O GRĘ W III LIDZE
Wzięły w nim udział: Gwarek Tarnowskie Góry - zwycięzca grupy I IV Ligi i Unia Turza Śląska - zwycięzca grupy II IV Ligi rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu Unia Turza Śląska awansowała do III Ligi.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2015/2016 Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2015/2016 | BARAŻ | 18 czerwca 2016 | 17.00 | Gwarek Tarnowskie Góry | Unia Turza Śląska | 1 : 2 (1:2) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2015/2016 Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2015/2016 | BARAŻ | 22 czerwca 2016 | 18.00 | Unia Turza Śląska | Gwarek Tarnowskie Góry | 2 : 1 (1:0) |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga8130.html
Baraże: http://www.90minut.pl/liga/0/liga8697.html
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga IV, (5) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |